Didžioji diena. Jūsų vieta gražiai papuošta, gėlės šviežios ir kvepiančios, tortas laukia pjaustymo, o fotografas pasiruošęs įamžinti kiekvieną mielą akimirką… bet ar JŪS pasiruošę?

Nuotraukos išlieka visam gyvenimui

Tikėtina, kad nemažą dalį savo biudžeto investuosite į nuotraukas, todėl nesisamdyti makiažo meistro prilygsta brangaus automobilio pirkimui ir draudimo neįsigijimui. Profesionalus makiažas – tai skirtumas tarp puikių nuotraukų ir nuostabių nuotraukų. Nepakanka ir atrodysite išskalbtas. Per daug ir atrodysite kaip animacinio filmo personažas. Netinkamos spalvos ir galite atrodyti blogai. Netinkamas stilius ir atrodysite ne vietoje. Netinkami gaminiai ir blykstei pradėjus mirksėti, turėsite vaiduoklio veidą. Kadangi tiek daug dalykų gali suklysti, kodėl nepasinaudojus galimybe įsitikinti, kad viskas bus gerai? Fotografai redaguoja iki taško, bet aš nežinau nė vieno, kuris rengtų grožiui redaguoti šimtus vaizdų, kad ištaisytų raudoną iškilimą ar tamsius apskritimus kiekviename paveikslėlyje, o jei tai padarys, statykite savo paskutinius dolerius, kad tai kainuos turtas.

Investuokite į makiažą

Žinoma. Galite pasidaryti „pasidaryk pats“ arba turėti „draugą“, kuris užsiima makiažu, tiesa? Sutaupyti keletą eurų? Na ne, tikrai ne, nebent draugas jau daugelį metų kūrė šimtus veidų, stilių ir tobulino profesinius įgūdžius, o jei turite iki 200 EUR išleisti aukščiausios kokybės, fotografuokite draugiškus gaminius, kuriuos galite dėvėti vieną dieną. Jei ne, galbūt norėsite leisti draugui būti jūsų draugu ir pasamdyti žmogų, turintį išsilavinimą, patirties ir atsakingumo, kad atrodytų taip, kaip norite. Jei manote, kad brangu samdyti profesionalą, neįsivaizduojate, kiek tikrosios kainos nuotakai, kuri vestuvių dieną naudojasi mėgėju.

Makiažas išliks visą dieną

Kokybiškas menininkas ne tik puikiai išmano stilių, bet ir tiksliai žino, kokius gaminius naudoti ir kaip juos sluoksniuoti, kad rezultatas būtų ilgalaikis, paruoštas nuotraukai. Profesionalūs menininkai galvoja apie viską – nuo ​​oro sąlygų iki džiaugsmo ašarų. Jie gali duoti patarimų, kaip saugiai verkti (taip, yra toks dalykas), išlaikyti savo išvaizdą visą dieną, o puikus menininkas netgi siūlo pritaikytą patobulinimo rinkinį, kad jūsų siela būtų rami, kad galėtumėte sūpuoti taip, kaip atrodo iki nakties. be rūpesčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *