Virtuvės baldai yra svarbūs visiems namams, tačiau verta prisiminti, jog svarbiausias virtuvės baldas yra spintelės. Įprasta, kad klientai kreipiasi į virtuvės spintelių gamintoją su nuotrauka ir sako: „man patinka toks virtuvės spintelės dizainas“. Nors toks požiūris tinka virtuvės spintelių gamintojams, verta žinoti, kaip gaminamos spintelės, kad būtų galima įvertinti visą virtuvės baldų gaminimo procesą. Kaip išsirinkti spinteles?

Virtuvės baldų gamyba: kaip gaminamos spintelės?

Virtuvės spintelių gamybos procesas prasideda nuo spintelių padalijimo sąrašo arba dizaino. Dizaineris užbaigia virtuvės spintelių dizainą ir išdėstymą pagal brėžinius. Brėžiniai siunčiami į gamybos skyrių per programinę įrangą. Gamybos skyrius įvertina ir analizuoja brėžinį, kad sukurtų mechanines virtuvės spintelių specifikacijas. Tada virtuvės spintelių komponentai gaminami pagal specifikacijas, svarbus:

  • Spintelių dydis;
  • Šoninių plokščių tipai;
  • Spintelių plotis;
  • Reikalinga aparatūra;
  • Varžtų skaičius;
  • Reikalingų skylių skaičius;
  • Kiti projekto reikalavimai.

 

Padalijimo sąraše trumpai aprašomi virtuvės spintelių gamybos parametrai.

Kokios medžiagos užtikrina, kad virtuvės baldai bus kokybiški?

Geros kokybės virtuvės spintelių ir kitų baldų gamyba prasideda nuo tinkamų medžiagų tiekimo. Šiuo metu virtuvės baldų rinka orientuota į faneros medienos ir medžio drožlių plokščių naudojimą. Šios medžiagos yra kietos tekstūros ir yra atsparios temperatūrai ir slėgiui. Kompozitinė mediena yra įprasta medžiaga, naudojama virtuvės spintelių gamyboje, kad ji būtų pigesnė. Kita priežastis gali būti aplinkosaugos reikalavimų laikymasis. Geriausi klijai, naudojami gaminant kompozicinę medieną, turi nedidelius formaldehido kiekius, kad būtų patvarūs ir geriau veiktų. Tačiau formaldehido naudojimas daro poveikį aplinkai.

Kaip pasirinkti kokybiškus baldus?

Kaip ir visų virtuvės baldų pasirinkimo atveju, visada geriausia rinktis gerai žinomus prekės ženklus. Didieji prekių ženklai yra labiau patyrę. Jie turi saugoti prekės pavadinimą, todėl jų produktai greičiausiai bus aukščiausios kokybės. Tas pats pasakytina ir apie virtuvės spinteles. Aukščiausios klasės virtuvės spintelių gamintojai laikosi aukštų standartų visuose gamybos proceso etapuose – nuo ​​gaminių tyrimų ir plėtros, dizaino konceptualizacijos iki virtuvės spintelių gamybos ir gamybos etapų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *