Transporto priemonių stiklai yra svarbi saugumo dalis mašinoje, nes jie suteikia vairuotojui matomumą kelyje. Jie taip pat apsaugo vairuotoją ir keleivius nuo oro sąlygų ir nuolaužų.

Yra daug skirtingų tipų transporto priemonių stiklų. Priklausomai nuo to – kokio reikia, tikrai nebus sunku rasti tinkamą. Ne tik pritaikant konkrečiai vietai, tačiau ir renkantis tinkamą jūsų mašinai. Juk internete stiklai visų markių automobiliams – prieinami kiekvienam.

Priekiniai stiklai

Priekiniai stiklai yra didžiausi transporto priemonės stiklai. Jie pagaminti iš laminuoto stiklo, kuris yra dviejų sluoksnių, suklijuoti plastiku. Tai padeda išvengti stiklo subyrėjimo jei jis sudūžta.

Šoniniai stiklai

 Šoniniai stiklai yra sumontuoti transporto priemonės šonuose. Jie pagaminti iš grūdinto stiklo, kuris yra stipresnis už įprastą stiklą ir mažiau linkęs subyrėti.

Galiniai stiklai

Galiniai stiklai yra sumontuoti transporto priemonės gale. Jie gali būti pagaminti iš laminuoto arba grūdinto stiklo priklausomai nuo transporto priemonės modelio.

Stogo langai

Stogo langai yra sumontuoti transporto priemonės stoge. Jie gali būti fiksuoti arba atidaromi. Stogo langai gali suteikti daugiau natūralios šviesos į transporto priemonę ir gali pagerinti matomumą.

Veidrodėliai

Veidrodėliai yra naudojami vairuotojui matyti aplink transporto priemonę. Jie gali būti montuojami ant šoninių durų, priekinio stulpelio ar galinio buferio.

Geru stiklai – tarnaus ilgai 

Transporto priemonių stiklus galima įsigyti iš įvairių vietų. Automobilių dalių parduotuvės siūlo platų stiklų asortimentą (įskaitant OEM ir antrinės rinkos stiklus). Taip pat ir  stiklo remonto įmonės. Jos gali pakeisti sugadintus transporto priemonių stiklus. Daugelis šių įmonių taip pat siūlo montavimo paslaugas. Transporto priemonių stiklus taip pat galima įsigyti internetu iš įvairių internetinių prekybininkų.

Renkantis stiklą – įvertinkite smulkmenas

Renkantis transporto priemonės stiklą svarbu atsižvelgti į kelis veiksnius. Įsitikinkite, kad pasirenkate tinkamo tipo stiklą savo transporto priemonei. Pasižiūrėkite ar pasirenkate stiklą, kuris suderinamas su jūsų transporto priemonės marke ir modeliu.

Pasirinkite aukštos kokybės stiklą iš patikimo pardavėjo. Palyginkite kainas iš kelių šaltinių, kad gautumėte geriausią pasiūlymą.

Tinkamai prižiūrint transporto priemonių stiklus – jie gali tarnauti daugelį metų. Tačiau jei jūsų stiklas sugadintas – svarbu jį kuo greičiau pakeisti, kad užtikrintumėte savo ir keleivių saugumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *