Matote, motinystė ne visada yra tokia tobula fantazija, kokią įsivaizduojame, kol iš tikrųjų neturime savo vaikų. Tai karčiai saldi realybė, apie kurią retai kalbama. Prieš tapdami tėvais, trokštame dienų, kai ant rankų galėsime laikyti angelišką mieguistą naujagimį. Negalime suvokti, koks išsekęs ir miego stokojantis bus tas laikotarpis. Svajojame apie momentą, kai visa mūsų šeima galės kartu atostogauti. Negalime visiškai suprasti realybės, susijusios su kasdienybe ir miego grafikais keliaujant su mažais vaikais automobilyje valandų valandas.

Valymo paslaugos

Padovanokite mamai pailsėti nuo indų plovimo, tualeto šveitimo ar susitvarkymo su ta nesibaigiančia skalbinių krūva, besikaupiančia kiekviename kambaryje, ir pasisamdykite valymo paslaugą! Mamos namuose dažnai nešioja daugybę kepurių (pagalvokite: tarnaitė, virėja, vairuotojas). Padėti jai įveikti šią sunkią naštą gali padaryti stebuklus jos nuotaikai.

Aromaterapija

Niekada nenuvertinkite kvapo galios. Jis gali nuvesti jus į labai ypatingą vietą, kai iš tikrųjų negalite ten būti asmeniškai. Kvapai, tokie kaip levandos, vanilė ir citrina, gali suteikti mamai ramybės.

Masažas

Viso kūno masažas yra atpalaiduojanti dovanos idėja įtemptai mamai, kuriai reikia atsipalaiduoti. Nesvarbu, ar ji kenčia nuo nugaros skausmų ir blogos laikysenos dėl maitinimo krūtimi, skauda kaklą miegant su savo mažyliu ir ikimokyklinuku, ar tiesiog išsekusi dėl neklaužada elgesio su mažyliais, ilgas šiltas nugaros trynimas gali padėti nusiraminti ir kovoti su mama ir nėštumo smegenys!

SPA diena

Kaip ir masažas, ši dovanos idėja yra niekam tikusi. Įsigykite jai dovanų kuponą SPA dienai, kad pavargusiai ir priblokštai mamai būtų suteikta galimybė tikrai atsipalaiduoti. Leisk jai pasidaryti manikiūrą ir pedikiūrą. Leiskite jai pasidaryti veido ar individualų masažą, pritaikytą būtent tai, ko jai reikia. Jei SPA dovana nepatenka į jūsų kainų diapazoną – viskas, kas gali suteikti jai SPA dienos jausmą kaip namuose, taip pat tinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *