Ar vyrai naudoja sekso žaislus?Ar vyrai naudoja sekso žaislus?

Daugelis gali pagalvoti, kad sekso prekės yra populiarios tik tarp moterų, tačiau tokia nuomonė yra klaidinga. Yra daugybė pasirinkimų skirtų vyrams, tačiau apie tai mažai kas kalba.

Ar vyrai naudoja sekso žaislus?

Tikrai taip, vyrai naudojasi įvairiais sekso žaislais. Nors ir daugelis gali gėdytis, tačiau apie 45 procentus suaugusiųjų vyrų naudoja vieni arba su savo partneriais.

Kodėl vyrams rekomenduojama naudoti sekso žaislus?

Tai gali suteikti daugiau naudos ne tik jiems, bet ir jų partneriams.

Pagerina psichologinę sveikatą

Masturbacija yra naudinga sveikatai, o sekso žaislai gali pagerinti masturbaciją. Nors ir rankinė masturbacija nėra nieko blogo, tačiau sekso prekės gali viską padaryti tik įdomiau. Masturbatoriai gali suteikti malonesnį orgazmą, pagerinti sveikatą ir suteikti naujus įspūdžius.

Vienas iš svarbiausių masturbacijos privalumų, kad vyrai turi mažesnę tikimybę susirgti prostatos vėžiu. Masturbacija taip pat gali sustiprinti imuninę sistemą, pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą.

Pagerina seksualinę sveikatą

Masturbacija su sekso žaislais taip pat pagerina ir seksualinę sveikatą. Su erotinių žaislų naudojimu, vyrai gali lengviau suprasti kas jiems patinka ir lengviau įgyti pasitikėjimą savimi. Kai kurie vyrai kovoja su priešlaikine ejakuliaciją, tačiau yra tam tikri žaislai, kurie gali padėti išlaikyti tvirtą erekciją ir uždelsti ejakuliaciją.

Kokie yra vyriški sekso žaislai?

Masturbatoriai

Masturbatoriai yra žaislai, kurie imituoja burną, išangę, makštį arba gali būti pilna sekso lėlė. Visi šie žaislai skirti, kad į juos būtų dedama varpa. Masturbatorius yra skirtas vieno asmens žaidimams ir jie gali suteikti didesnį malonumą nei rankinė masturbacija.

Penio žiedai

Penio žiedai yra dedami aplink varpos pagrindą ir riboja kraujotaką, kad atitolintų ejakuliaciją. Šiuos žiedus dauguma dedasi, nes erekcija tampa didesnė ir jaučiami malonesni pojūčiai. Dauguma žmonių patiriančių erekcijos sutrikimus , naudoja penio žiedus, kad galėtų normaliai veikti lytinių santykių metu.

Kai kurie penio žiedai vibruoja ir suteikia malonumą ir partnerei. Jeigu turite partnerę moterį, tuomet vibruojantis penio žiedas gali stimuliuoti jūsų partnerės klitorį lytinio akto metu.

Analinio kaiščiai

Analinis kaištis yra naudojamas analiniam seksus. Jie gali būti įvairių formų ir dydžiu, o kai kurie netgi vibruoja, kad suteiktų papildomo malonumo. Jie sukelia spaudimą šalia g taško. Juos gali naudoti ne tik vyrai, bet ir moterys.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *