ramintos sukis 1080x1080PRAKTINIUOSE MOKYMUOSE Raminta Girdvainė pasidalins savo patirtimi, žiniomis ir praktiniais įrankiais, kaip stiprinti savivertę, įgyti daugiau pasitikėjimo savimi ir drąsos veikti. Metodus išbandysite praktiškai, o integravę juos į kasdienybę pajusite apčiuopiamus rezultatus. Taip pat daug dėmesio bus skiriama savęs pažinimui ir analizei, patyrimams ir stiprinimui to, kas JAU ESI. 

PO MOKYMŲ IŠSINEŠITE:

 • Žinias ir praktinius įrankius stiprinti savivertei ir pasitikėjimui savimi,
 • Gebėjimą atpažinti savo baimes ir keisti savikritiškas mintis;
 • Geresnį supratimą, kodėl jaučiatės „nepakankami“ ir kaip tai keisti;
 • Būdų, kaip tvarkytis su savikritika ir perfekcionizmu;
 • Įkvėpimą labiau save vertinti ir drąsiai judėti norima kryptimi.

SKIRTA TAU, jei:

 • Trokšti vidinių pokyčių ir kokybiškesnio gyvenimo;
 • Nori stiprinti savo savivertę ir pasitikėjimą savimi;
 • Nori įgyti daugiau drąsos sprendimuose ir veikloje;
 • Pavargai nuo perfekcionizmo, savikritikos ir nuolatinės įtampos;
 • Nori išmokti drąsiau reikšti savo nuomonę ir atsiriboti nuo to, „ką pagalvos kiti“;
 • Ieškai aiškumo savo profesinėje srityje ar darnos santykiuose.

MOKYMŲ LEKTORĖ

RAMINTA GIRDVAINĖ Raminta Photo by Kersti NiglasNuotr. Kersti Niglassertifikuota koučingo specialistė (ICF) ir Points of You trenerė, kognityvinės elgesio terapijos (KET) praktikė, vysto saviugdos projektą „Tu esi Pakankamai“, kurio tikslas – stiprinti savivertę ir pasitikėjimą savimi. Pokyčių iniciatyvos „Išdrįsk pradėti“, įkvėpusios jau daugiau nei 3000 moterų, bendraautorė. Koučingo klientai ir mokymų dalyviai labiausiai vertina Ramintos nuoširdumą ir gebėjimą sukurti erdvę būti atviriems ir priimti savo pažeidžiamumą.


TAI PUIKI GALIMYBĖ PAŽVELGTI Į SAVO VIDŲ IR PRISIMINTI, KĄ TURI GERIAUSIO.

Kaip dažnai save sustabdai ar atsitrauki, galvodama(s), kad esi nepakankamai… gera, šauni, graži, miela, protinga, kompetentinga asmenybė? Kad Tau trūksta žinių, pinigų, gebėjimų, sumanumo? Arba kad turi per daug – irzlumo, tingumo, kilogramų, blogų įpročių? Kaip dažnai nusisuki nuo savo svajonių po pirmos nesėkmės ar sulaukęs/-usi kritikos?…

Nuo mažumės mums diegiamas nuolatinis „nepasitenkinimo“ jausmas, kad daugiau investuotume (laiko, energijos, pinigų) ir daugiau siektume (norėti, pirkti, įrodyti, pasirodyti) ir taptume „-iausiais“ ar bent „-esniais“. Šioje vartotojiškoje visuomenėje tai reiškia nuolatinį alkį žinioms, pramogoms, statusams. Taip įsisukame į užburtą karuselę – tikslų, pasiekimų, apdovanojimų, pagyrimų siekimo. Ir juk niekada negana! Visada atsiras geresnių ir visada bus kur pasitempti. Kaip iš to ištrūkti?

Atmink, kad Tau nebūtina dangstytis savo profesija, socialiniu ar šeimyniniu statusu. Tavo tikroji vertė kur kas subtilesnė – jos neužčiuopsi jokiose etiketėse, diplomuose ar knygose. Tu jau esi Pakankamai, kad turėtum savo gyvenime viską, apie ką svajoji.

Jei jau pavargai nuo nuolatinių aplinkos ir savo paties reikalavimų, maksimalizmo, noro visiems įtikti – šie mokymai skirti Tau. 

MOKYMUOSE ANALIZUOSIME:

 • Kaip įveikti nepilnavertiškumo ir kaltės jausmą?
 • Kaip pagerinti rezultatus savo gyvenime išlaikant vidinę ramybę ir atsipalaidavimą? 
 • Kaip perfekcionizmą, didelius lūkesčius sau pakeisti sveiku požiūriu į save ir aplinką? 
 • Kaip kurti darnius santykius su aplinka išliekant savimi?
 • Kaip leisti sau klysti ir priimti savo netobulumą? 

NAUDOJAMOS METODIKOS:

 • kognityvinės elgesio terapijos (KET) metodai, kurių pagalba keičiamos mintys, emocijos ir kūno pojūčiai bei elgesys;
 • koučingo technikos – mąstymą skatinantys klausimai ir pratimai;
 • sąmoningumo žaidimas iš POINTS OF YOU™, kuris išlaisvina kūrybiškumą, tarpusavio bendravimą, plečia akiratį ir padeda į situaciją pažvelgti kitu kampu, bei kitos stimulinės priemonės;
 • Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) praktikos – mokymasis išlikti ramiam, sugrįžti į „čia ir dabar“, meditacijos;
 • Darbas grupėje – padėsime vieni kitiems praplėsti požiūrį, dalinsimės savo mintimis ir įžvalgomis.
 • Individualus darbas – paliekama erdvės ir asmeniniams pamąstymams, įsisąmoninimui.

IŠ PIRMŲ LŪPŲ:

„Kaip pasikeitė mano gyvenimas, kai supratau, kad esu Pakankamai? Esu gerokai drąsesnė savo poelgiuose ir siekiuose, turiu mažiau baimių, patiriu mažiau streso ir įtampos. Išmokau atsipalaiduoti ir mėgautis procesu, taip stipriai nesureikšminti nesėkmių ir kritikos. Mažiau vaikausi titulų, diplomų ir įvertinimų, tačiau įsiklausydama į save esu daug produktyvesnė, o džiaugsmas veikloje man atneša daug geresnius rezultatus nei anksčiau. Lengviau priimu sprendimus ir klausau intuicijos. Perfekcionizmą dažniau išmainau į rūpinimąsi savimi, sumažinau nepagrįstus reikalavimus sau ir kitiems. Gyvenu harmonijoje, kuriu darnesnius santykius, džiaugiuosi vidine laisve ir ramybe, ir paprasčiausiai – jaučiuosi laiminga. O sunkiomis akimirkomis, turėdama reikalingus įrankius, gebu greičiau atsistatyti. Gyvenimo kokybė – tai aš vadinu Pakankamai,“ – asmenine patirtimi dalijasi Raminta Girdvainė.

ATSILIEPIMAI:

„Žaviuosi Ramintos tikrumu, nuoširdumu ir gebėjimu kurti erdvę, kur grupinių užsiėmimu metu galima skirti kokybišką laiką sau. Points of You kortelės padeda atrasti netikėtus situacijos matymo kampus, rasti alternatyvius sprendimus ir geriau save pažinti. Raminta yra įkvepiantis gyvenimo pokyčių pavyzdys, kuris gyvena tomis mintimis, kuriomis dalinasi per užsiėmimus. Asmeniškai ačiū už labai svarbius atradimus ir supratimus.“ (Edita)
***

Dėkoju, miela Raminta, už atvirą širdį ir palydėjimą į paprastai nepaprastus suvokimus, pasitvirtinimus ir naujus atradimus! Tai buvo dar vienas ypatingas laikas pabūti Savimi kitaip! Dovana, kad Esi! (Rasa)

***

Kiek vertingas stabtelėjimas ir laiko skyrimas SAU? Kai veikiu, ne visad susimąstau, ką veikiu ir kas vyksta mano kasdienybėje, kokie dalykai ir jausmai gimsta viduje. Šiandien supratau, kad svarbu leisti sau būti netobula, leisti sau pabūti blogoje emocijoje, kuri kyla, nevyti jos šalin, nesikrimsti, kad ji kilo, o verčiau priimti ją, kaip dalį savo gyvenimo.) Juk dienos įvairios, yra lietaus ir saulės, supratau, kad man svarbu priimti ne tik saulę, bet ir mokėti pabūti lietuje, nes tai natūralus procesas. Koks atradimas, kokia atgaiva! Ačiū miela Raminta, kad sukūrei aplinką atrasti dalykus, kurių anksčiau nepastebėjau. Kaip verta stabtelėti ir skirti laiko SAU ❤❤❤ (Jovita)


Kiekviena iš Jūsų galite pasirinkti Jums tinkamesnį laiką ir praktinių mokymų intensyvumą.

ramintos 458x458

 

PRAKTINIAI SAVAITGALIO MOKYMAI

VIETA: Inovatorių slėnis (Mokyklos g. 10, Antalieptė, Zarasų raj.)
DATA: rugsėjo 14-15 d. (šeštadienis, sekmadienis)
Dalyvių skaičius tik 35.
Bilieto kaina: nuo 120 Eur.  (Į kainą įskaičiuoti praktiniai mokymai, nakvynė, kavos pertraukos ir maitinimas). Bilietai brangs.

 


ramintos 458x458 dienosPRAKTINIAI DIENOS MOKYMAI

DATA: rugpjūčio 29 d., ketvirtadienis
TRUKMĖ: 1 diena 
LAIKAS: 9-17 val. 
VIETA: Valančiaus 3-3, Vilnius
SUSISIEKITE: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., 8 674 03732

DALYVIŲ SKAIČIUS iki 10 žmonių.
BILIETO KAINA: 59 Eur (į kainą įskaičiuoti dienos mokymai, mokymosi priemonės, kavos pertraukėlės (į kainą neįeina pietūs))

Dalyvių skaičius ribotas.


Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., 867403732