Marija Mikalauskienė

Marija Mikalauskienė

TIKRIEJI TAVO NORAI. KAIP ATRASTI, PRIPAŽINTI IR SIEKTI?

Švytinti išmintinga ir nuolat besimokanti moteris, mylinti žmona ir antroko mama. Profesiniame gyvenime – viešojo kalbėjimo ir baimės paleidimo trenerė. Jau daugiau nei 9 metus jos didžiausia aistra ir troškimas – padėti kiekvienam žmogui rasti savo kalbą su pasauliu. Savo autentišką kelią dalintis tuo, kas jam svarbiausia. Ji dirbo su „Own the Room“, viena pasaulyje garsiausių viešojo kalbėjimo mokyklų, taip pat su visiems mums žinomomis kompanijomis (Siemens, Facebook, LinkedIn, BMW ir t.t.), TEDx pranešėjais, politikais, aktoriais ir net antrokais, mokydama juos lyderystės paslapčių.

Kasmet apie 4 mėnesius Marija skiria savityrai, praėjusiais metais praleido mėnesį indijoje.


PRANEŠIMAS. Tikrieji Tavo norai. Kaip atrasti, pripažinti ir siekti?

Nei vienas mūsų nežengtume nei vieno žingsnio, jei už jo neturėtume kažkokio noro... impulso... jėgos, kuri skatina jį žengti. Net tam, kad išliptum ryte iš lovos – turi turėti norą. Tai nei gerai, nei blogai. Tiesiog turime tai suvokti ir pripažinti. Tai atlikus svarbu įsisąmoninti – o kokie ir KIENO norai mus veda? Ir kur jie nuves?

Medija, gatvės iškabos, lankomi renginiai, filmai, kuriuos žiūrime, parduotuvės … – visa yra pilna, sklidina  pasiūlymų kiekvienai iš mūsų, ko turėtume norėti. Būti gražesne, daugiau pasiekti, rengtis vienaip ar kitaip, elgtis vienaip ar kitaip, keliauti šen ar ten... Visa, prie ko prisilieti, vienu ar kitu būdu siūlo tau, bando įteigti tau, programuoja tave – ko tu „turi“ norėti, kad „taptum laiminga“. Negana to, iš vaikystės kiekviena atsinešame ir begales savo tėvų ir artimųjų, visos visuomenės nerealizuotų norų – kuo tapti „suaugus“, kokius santykius kurti ir kt.

Galiausiai, bene svarbiausia ir visus mūsų veiksmus lemianti vieta – mūsų norai – tampa kitų žmonių įtaigos ir garsių pasiūlymų atspindžiai. Veržiamės link jų metų metus ir vis nukeliaujame ne ten, kur norime atsidurti.

  • Kodėl taip yra? Kodėl siekdama (net ir labai efektyviai!) norų ir svajonių netampi laiminga?
  • Kaip atpažinti, kokie yra TAVO TIKRIEJI NORAI?
  • Kaip atsispirti visuomenės, Tavo pažįstamų spaudimui siekti „masinių norų“?
  • Ir kaip rasti jėgų neišklysti iš savo AUTENTIŠKO KELIO?

„Apie visa tai noriu pasikalbėti gyvai su kiekviena iš jūsų. Nuostabioje konferencijoje – „Išdrįsk pradėti“. Ateikit, mielosios! Tebūnie tai mūsų visų tiesos akimirka! Akistata su savo tikraisiais motyvais – NORAIS,“ – kviečia Marija Mikalauskienė.


 Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia.