AGNĖ JAGELAVIČIŪTĖ 

AGNĖ JAGELAVIČIŪTĖ 

KELIAS Į SĖKMĘ IR JO KAINA: KAIP NENUVERTINTI SAVĘS?

Stilistė, kostiumų dailininkė, stiliaus konsultacijų portalo internetu „StiliuSOS“ įkūrėja, mados ir grožio žurnalo „L‘Officiel“ vyriausioji redaktorė, televizijos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė bei mama.

Tarp Lietuvoje žinomų žmonių Agnė turi daugiausiai sekėjų socialiniuose tinkluose (Facebook - 172 tūkst., Instagram – 216 tūkst.). Jos įkurtas portalas „StiliuSOS“ kasdien suteikia iki šimto konsultacijų. Daugybė naujų idėjų ne tik sukasi jos galvoje, tačiau ir labai greitai nugula į realius projektus.

„Klausiat kaip viską spėju? Spaudžiu gazą. Tiesiog neatsikalbinėju ir žinau, kad jei šiandien kažko nepadariau, į rytojų to neperkelsiu. Ir darbus atidėjinėju tik tuomet, kai aplinkybės yra itin nepalankios, pavyzdžiui, vaiko ligos atveju. Iš esmės, viskas vyksta asmeninio gyvenimo sąskaita, nes karjera yra toks dalykas, kad negali pasirinkti tik kažkokių gabaliukų. Aš visa tai pasirinkau sąmoningai, nes turiu konkretų tikslą ir į jį sistemingai einu,“ – pasakoja Agnė Jagelavičiūtė.  


IŠDRĮSAU PRADĖTI. INTERVIU SU VIEŠNIA.
Kelias į sėkmę ir jo kaina: kaip nenuvertinti savęs? 

Ryški, drąsi, ekscentriška, nevyniojanti į vatą, tuo pačiu – įkvepianti, empatiška ir mylinti. Ar Agnės atvirumas ir kontroversiškumas – gerai apgalvota verslo strategija ar drąsa būti savimi? Kaip priimti save, net jei kažkam nesi „patogi“, kaip įveikti norą visiems įtikti? Agnė – stipri asmenybė, sugebėjusi išspręsti šiuos klausimus. Tai ir vienas iš dalykų, kas leido jai „pramušti ledus“ – tapti žinomai, sėkmingai verslininkei.

Ko dar reikėjo, kad ji pasiektų tokias aukštumas? Ar populiarumas buvo jos tikslas ar... kaina, kurią ji turi sumokėti, kad darytų tai, ką myli? Kaip išmokti drąsiai komunikuoti savo paslaugų kainą ir paprašyti pinigų, kurių esi verta? Tai daugeliui moterų kelia sunkumų tiek kuriant savo verslus, tiek samdomame darbe ar net asmeniniame gyvenime atstovint savo interesus.

Agnė abejingų nepalieka – vieni ja žavisi, kiti kritikuoja. Tačiau nepaisant to – kiekvienai moteriai ji gali įkvėpti drąsos, meilės sau ir savo darbui, bei pasidalinti vertinga patirtimi, kuri jai padėjo siekti savo tikslų – galbūt padės ir jums.


Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia.