Milda Sabienė

Milda Sabienė

Pailsėsiu, kai numirsiu? Laiko planavimo spąstai.

MILDA SABIENĖ

Įkvepianti lektorė, profesionali ICU koučerė, psichologė, laiko planavimo ekspertė, konsteliatorė, regresologė, sertifikuota NLP ir ThetaHealing® praktikė, knygos „7 Visatos dėsniai” autorė, asmeninio tobulėjimo knygos „PLANUOKIS” kūrėja, pardavimų ir rinkodaros specialistė. Patyriminių kelionių organizatorė.

Ją drąsiai galime vadinti gyvenimo tikslų įkvėpėja, nes JI moka sužadinti kiekviename slypintį kūrybinį potencialą ir padrąsinti siekti savo tikslų. 

„Iš asmeninės patirties žinau, kad kai pradedi pažinti ir priimti save, prasideda esminiai gyvenimo pokyčiai. Nes tik pažindamas ar pažindama save gali pradėti pažinti ir suprasti kitus – savo gyvenimo žmogų, vaikus, tėvus, draugus ir t.t. Atsiranda žinojimo ašis, kuri suteikia vidinę ramybę, suvokimą ir džiaugsmą, pagerina tarpusavio santykius poroje, šeimoje, darbe ir daugybėje gyvenimo sferų, kurių tiesiog neįmanoma išvardyti,” – pasakoja Milda.


 PRANEŠIMAS. Pailsėsiu, kai numirsiu? Laiko planavimo spąstai.

Kiek kartų per savo gyvenimą girdėjai su patosu ištartą frazę (o gal ir pati ją tarei) – „Pailsėsi, kai numirsi!”?

Kiek kartų sprendei dilemą – dirbu, kad gyvenčiau ar gyvenu, kad dirbčiau?

Kiek kartų atidėliojai poilsį, sakydama – „Dabar neturiu tam laiko!”?

„Kadais ir aš taip kalbėjau bei didžiavausi tuo, nes juk aš viską moku, viską galiu, viską spėju. Manęs buvo pilna visur, nes jeigu ne aš, tai kas??? Kol atėjau iki to taško, kai mane „visai netikėtai“ ištiko apatija viskam... APATIJA GYVENIMUI, kai aš nebenorėjau nieko, tik užsidaryti savyje, nes visiškai nebeturėjau jėgų niekam. Tačiau net ir būdama tokiam stovyje aš vis dar neturėjau nei laiko, nei jėgų atostogoms,“ – savo patirtimi dalijasi Milda Sabienė.

Pranešimo metu kalbėsime:

  • Ko niekas nesako apie Laiko Planavimą?
  • Laiko planavimas – vargas ar džiaugsmas?
  • Kodėl po atostogų reikia DAR VIENŲ ATOSTOGŲ?
  • Kaip skiriasi vyrų ir moterų atostogos?

 Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia.