Viktorija Šatkauskienė

Viktorija Šatkauskienė

Moters charizma. Menas ar mokslas?

Žmona, mama, astrologė, ICF koučingo specialistė. Moterų kaitavimo ir snieglenčių stovyklų „Wild/Deep/Crazy“ organizatorė. Išskirtinių meditacijų įrašų autorė. Atlieka seniausią Indų kultūros energetinę terapiją Marmą ir energetinę terapiją Hakim (mokėsi sufijų praktikos pas Mariną Delphin, Prancūzijos universiteto „Samadeva“ dėstytoją). Fenomenologinės psichoterapijos ir sisteminių šeimos konsteliacijų studijų studentė.


PRANEŠIMAS. Moters charizma. Menas ar mokslas?

Kas yra charizmatiška Moteris?

Pasak Viktorijos, charizmatiška moteris – tai moteris, kurios oda išgraviruota ištikimybe savo sielai, akyse inkrustuota laisvė leisti sau viską, o asmenybė kvepia malonumų cunamiu ir drąsa dalintis. Ji – mozaika, žėrinti dėkingumo, pagarbos, aistros, intelekto, seksualumo kristalais, kurie klijuojami valios, meilės, išminties klijais ir talpinami ant gyvenimo žemėlapio lapo. Tas žemėlapis – jos asmeninė pasaka. Ir tik nuo jos priklauso, koks bus jos likimo peizažas. Ar jis bus pusiau užpildyta skiautė, ar gilus ir užburiantis genijaus šedevras?

Charizmatiška Moteris – tai moteris, kuri pažino savo talentus ir įprasmino juos kasdienybės akimirkose. Tai Moteris, kuri pripildė savo krištolinę esybės taurę turtais ir dalinasi jais iš sodrios pilnatvės. Ji – laimės parašas, patvirtinantis visa ko egzistavimą. Moters charizma – kelias į savo širdį, trunkantis amžius.

Po pranešimo sužinosite:

  • Kokia energija slypi po šia sąvoka;
  • Kokie yra Moters charizmos tipai;
  • Kur slypi Moters seksualumas ir improvizacija;
  • Kaip Moters charizma įtakoja santykius;
  • Kokie yra Moters charizmos išlaisvinimo būdai, praktikos.

  Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia.