AGNĖ ZINKEVIČIŪTĖ

AGNĖ ZINKEVIČIŪTĖ

JEI ŽUVIS ŠOKINĖTŲ MEDŽIUOSE. KODĖL BŪTI SAVIMI APSIMOKA?

Koučingo specialistė, sąmoningo kvėpavimo specialistė, saviugdos programų moterims autorė. Daugiau kaip dvylika metų turi sėkmingą verslą. Teikia individualias koučingo paslaugas, padeda pasiruošti darbo paieškai, veda grupines bei individualias sąmoningo kvėpavimo sesijas, buria moteris į tęstinę programą „Atrask save iš naujo“, organizuoja vasaros stovyklas.

„Esu laiminga, galėdama pilnai save realizuoti. Gyvenimas man dosnus pamokomis ir išmintingais žmonėmis, iš kurių kasdien mokausi. Gera dalintis tuo, ką esu patyrusi, išmokusi, patikrinusi. Gera diskutuoti ir ieškoti vis naujų išeičių. Man gyvenimas – tai žaidimas, kuriame taisyklės nuolat keičiasi. Kartais net nėra jokių taisyklių. Tenka išjausti, kaip norisi būti. Kartais atrodo, kad augu kasdien, kartais atrodo, kad sustojau ir nieko nebesuprantu. Tai sunkiausi momentai. Bet jau žinau, kad jie būtini. Po jų ateina nauja kokybė,“ – dalijasi Agnė.

Prieš tapdama savo verslo kūrėja, eilę metų Agnė dirbo personalo paieškos ir atrankos srityje. Ganėtinai jauname amžiuje gavo progą įgyti vadovaujamo darbo patirtį, kuri per trumpą laiką užaugino ir subrandino. Vienas iš Agnės Mokytojų mėgdavo sakyti: „Nori vadovauti? Pirmiausia išmok paklusti.“ „Mokiausi ir vadovauti, ir paklusti vienu metu. Nebuvo lengva, daug pamokų teko išmokti, kai kurias atsimenu iki dabar.“


PRANEŠIMAS. JEI ŽUVIS ŠOKINĖTŲ MEDŽIUOSE. KODĖL BŪTI SAVIMI APSIMOKA?

Jeigu žuvis šokinėtų medžiuose nuo šakos ant šakos, ką tu apie ją galvotum? Kaip jaustųsi žuvis, stengdamasi prilygti voverei? Kaip jaustųsi voverė? Ar jai iš viso rūpėtų? Kaip jautiesi tu, stengdamasi būti tuo, kas nesi?

Kodėl taip bijai būti savimi? Ta tikrąja savimi, su šviesiąja ir tamsiąja puse. Bijai, kad nemylės? Bijai, kad nepritapsi, netiksi? Kam? Ar gali būti su tikrąja savimi? Be kaukių. Ar gali su savimi draugauti? Būti sau ištikima?

Daugiau kaip dvylika metų Agnė Zinkevičiūtė padeda moterims atrasti save ir gyventi tą gyvenimą, kurį jos nori gyventi. Dažnai padeda keisti darbą, kartais kurti verslą, santykius, bet visų pirma padeda pažinti save, nes tai yra pirmas žingsnis į bet kokią sėkmę. Agnės patirtis rodo, kad didžiausias stabdis į svajonių gyvenimą yra moters nepasiruošimas priimti save tokią, kokia ji yra. Ji vis tobulina save, vis klauso įvairių pamokymų, kaip būti dar geresne, vietoj to, kad nukreiptų žvilgsnį į save. Kokia ji jau yra? Ar gali ji save tokią pamilti? Ar gali ji save tokią parodyti kitiems? Drąsiai. Švelniai. Pasitikinčiai. Kai ji išdrįsta, viskas ima keistis.

Lektorė atvirai dalijasi savo patirtimi: „Eilę metų pati save slėpiau nuo savęs. Gyvenimas daug kartų beldėsi į širdį ir rodė, kad jau laikas lįsti iš apkasų. Vieną dieną nusprendžiau surizikuoti. Išėjau iš gerai apmokamo samdomo darbo. Per du mėnesius susipažinau su savimi iš naujo ir pradėjau savo verslą. Ar buvo lengva? Tikrai ne. Ar buvo verta? Dar ir kaip! Ar mano kelionė į save baigėsi? Ne. Ar ji kada nors baigsis?

Kviečiu išdrįsti kartu. Pradžiai užteks priimti sprendimą būti savimi. Vėliau viskas susidėlios. Jei norėsi, turėsi palaikymą. Drauge žymiai lengviau nei vienai. Aš tai žinau. Dovanosiu įkvėpimą ir drąsą būti savimi, o tada jau galėsi imtis tolimesnių veiksmų.“


Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia!