EUGENIJUS LAURINAITIS

EUGENIJUS LAURINAITIS

Kaip priimti sprendimus ir mintį paversti darbu?

Lietuvoje puikiai žinomas ir gerbiamas gydytojas psichiatras, psichoterapeutas bei grupių terapeutas. Taip pat – Vilniaus universiteto docentas, M. Romerio universiteto profesorius, psichoterapijos dėstytojas, lektorius, Lietuvos psichoterapijos draugijos prezidentas, Europos psichoterapijos asociacijos Generalinis sekretorius, įvairių profesinių asociacijų ir draugijų narys, daugelio mokslinių publikacijų, knygų ir straipsnių autorius.

PRANEŠIMAS: Kaip priimti sprendimus ir mintį paversti darbu?

Kodėl tiek daug dalykų norime, tačiau palyginus tiek mažai padarome? Kodėl tai, kas mums atrodo svarbiausia, lieka nepadaryta, bet padarom dalykus, kuriems esam kritiški? Ką sau sakome, kaip bandome pasiaiškinti, kokie motyvai mumyse kovoja ir kas galiausiai laimi?

Profesorius Eugenijus Laurinaitis kalbės apie jausmo, minties ir veiksmo ryšį dideliuose ir mažuose darbuose. Jo teigimu, tik realizuoti dalykai keičia situaciją, o mes turime daugybę sunkumų paversti mintį darbu.

Pranešime išgirsite apie:

  • Vidinės motyvacijos jėgas ir jų tarpusavio sąveiką;
  • Resursus keistis: ką galima išspręsti pačiam, o kada jau ieškoti pagalbos;
  • Moterų sprendimus kritiniuose etapuose ir situacijose (tekėti/ netekėti, gimdyti vaikus/ negimdyti, siekti karjeros/ nesiekti jos).

 Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia!