RYTIS LUKOŠEVIČIUS

RYTIS LUKOŠEVIČIUS

VAIZDO ĮRAŠAS. Kaip įveikti baimę ir į pokyčius pažvelgti su ramybe?

Paleidimų centro „Į save” įkūrėjas ir vadovas.

Rytis Lukoševičius paleidimų metodo mokėsi, studijuodamas JAV emocijų paleidimo organizacijoje „Release Technique“, sukurtoje po emocijų paleidimo mokytojo Lesterio Levinsono mirties bei „Sedona Method“ organizacijoje. Emocijų paleidimo metodo Rytis moko jau nuo 2013 m. Išlaisvinti emocijas mokoma asmeninių konsultacijų, paskaitų, seminarų, internetinių kursų ar savaitės trukmės grupinių stovyklų metu.

„Pasikeičiau aš pats, pasikeitė mano aplinka, pasikeitė mano gyvenimas. Praleidau tūkstančius valandų dirbdamas su žmonėmis ir savimi. Supratau, kaip veikia mūsų protas, ką daryti su skausmu, kurį nešiojamės viduje ir kaip spręsti problemas, kurios ilgainiui tampa mūsų kasdienybe. Aš sugrįžau į džiaugsmą, kuris kyla iš vidaus be jokios priežasties, jaučiu lengvumą gyventi, daryti, kurti, mylėti. Dažnai žmonėms, klausant manęs, atrodo, kad „jam gerai, jis neturi problemų, jis laimingas“. Tačiau supraskite – tam, kad gyventi ir jaustis taip, kaip gyvenu ir jaučiuosi dabar, man taip pat reikėjo nueiti tam tikrą kelią. Ir ne visada viskas buvo lengva.”


PRANEŠIMAS (VAIZDO ĮRAŠAS). Kaip įveikti baimę ir į pokyčius pažvelgti su ramybe?

Kaip pasikeistų Tavo gyvenimas, jei į pokyčius žiūrėtum su ramybe?

Nors baimė padėjo mūsų rūšiai išgyventi milijonus metų, tačiau ką daryti, kai tai Tave stabdo gyvenime?

Kodėl mūsų pokyčio suvokimas sukelia baimę? Rytis Lukoševičius papasakos, koks požiūris į pokyčius neša ramybę ir kaip galima lengvai pereiti iš pasipriešinimo tam, kas vyksta, į atsipalaidavimą.

Po šio pranešimo geriau suprasite, iš kur kyla baimė ir kaip ją suvaldyti, bei drąsiau pasitiksite norimus pokyčius savo gyvenime.


Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia.