JOLANTA CHLEVICKIENĖ

JOLANTA CHLEVICKIENĖ

Networking’as: kaip ir kur ieškoti vertingų kontaktų bei sėkmingai juos panaudoti?

„Turtinga moteris“ bendruomenės kūrėja, verslo rytmečių ir kitų įkvepiančių mokymų organizatorė, renginių vedėja ir socialinių projektų iniciatorė.

„Paskutinę samdomo darbo dieną, kai su plačiausia šypsena ir skraidinama būsimų jaudinančių pokyčių, dalinau naujojo savo gyvenimo projekto vizitines korteles tarnybos kolegėms ir klientėms – širdis virpėjo džiaugsmu. Buvau įsitikinusi, kad per dešimtmečius sukauptas solidus socialinių ryšių kapitalas taps mano savarankiškos veiklos pamatu. Tai buvo diena, kai dešimtmečio svajonė imti veikti sau įgavo realų pavidalą. Šį kartą man pavyko gana greitai nugalėti baimes ir artimųjų nepalaikymą, ir ryžtingai imtis ko gero didžiausios avantiūros per savo 37 metų gyvenimą,” – pasakoja Jolanta.

Nepaisant gausių turimų ryšių, kurie širdingai sveikino su startu ir linkėjo kuo geriausios kloties, Jolantos naujojo projekto įgyvendinimui gyvybiškai reikėjo žmonių: mokymams – klientų (lektorių ir klausytojų), o  jai, dirbančiai be komandos – bendraminčių: „Šiandien tvirtai žinau, kokią neišmatuojamą galią turi bendradarbiavimas ir kasdienis ryšių plėtojimas. Jei pradėjai naują gyvenimo etapą, išmanu kurti naujus ryšius. Tas iššūkių kupinas laikotarpis išmokė, kad geriausia daugyba – dalyba.”

PRANEŠIMAS. Networking’as: kaip ir kur ieškoti vertingų kontaktų bei sėkmingai juos panaudoti?

„Didžiausias mano turtas – verslių ir veiklių moterų kontaktų tinklas,” – sako Jolanta Chlevickienė, per pusantrų metų surengusi beveik 100 verslių moterų rytmečių visoje Lietuvoje. Ji konferencijoje papasakos, kaip kontaktus paversti vertingais ryšiais. 
Verslumo renginiuose bei socialiniuose tinkluose bendraudama su moterimis Jolanta pastebėjo, kad dažnai moterys nesiima verslo, nes nežino, nepažįsta versle sėkmingų moterų ir turi išankstines nuostatas, kad  verslo ryšius ir kontaktus gauti labai sudėtinga. Kita dalis moterų – užsispyrusiai tvirtina, kad ryšiai neveikia, viską reikia išmanyti ir padaryti pačiai, ko pasekoje laukia 24/7 darbo su garantuotu perdegimu nuo taip trokštos ir puoselėtos veiklos/ verslo.

Bet iš tiesų, ryšiai neveikia tik vienu atveju – jei nesusipažinai.

Tinklaveika taip nuostabiai atitinka moters prigimtines savybes, kad moterys, megzdamos ir palaikydamos vertingus dalykinius ryšius auga ir padeda augti aplink esančioms.

Nedrąsu? Yra patikrintų ir praktiškai pritaikomų būdų, kurie Jolantai leido nugalėti drovumą ir imtis iniciatyvos susipažinti su tinkamais žmonėmis – kas per metus išsirutuliojo į augantį  kontaktų tinklą. Paprasti ir efektyvūs susipažinimo būdai leidžia mėgautis pačiu procesu ir kuriant vertę kitiems gauti daugiau džiaugsmo ir daugiau rezultatų.

Lektorė pasidalins sukaupta patirtimi, kaip tapti dalykinių verslo pažinčių magnetu: susipažinti išvengiant streso bei pažintį paversti vertingu ilgalaikiu dalykiniu ryšiu.


Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia!