GABIJA SKUČAITĖ

GABIJA SKUČAITĖ

Nenustygstančioms vietoje: ko imtis, kai norisi daryti viską?

GABIJA SKUČAITĖ – Socialinių mokslų kolegijos (SMK) direktorė, edukacinių iniciatyvų autorė ir idėjinė vadovė, renginių organizatorė, režisierė, vedėja, nuolat kvėpuojanti idėjomis ir siekianti kurti tai, kas turėtų ilgalaikį poveikį ir vertę.

„Manęs dažnai klausia „kaip Jūs viską spėjate?” ir aš visada atsakau: „nespėju visko, ko norėčiau, bet vis tiek įgyvendinu nemažai savo sumanymų”. Savo pranešime su Jumis pasidalinsiu savo istorija ir patarimais, kaip neapriboti savęs viena veikla, kaip suvaldyti galvoje kirbančias mintis ir sujungti jas į vieną idėjų pynę,” – pasakoja charizmatiškoji, energija trykštanti Gabija.


PRANEŠIMAS. Nenustygstančioms vietoje: ko imtis, kai norisi daryti viską?

Ar būna, kad sukiesi kaip vijurkas ir vis ko nors nespėji? Tavo galvoje kirba begalė idėjų ir naujų sumanymų, tad kartais net nebežinai, ko imtis? Vieni sako, kad reikia imtis kokios nors konkrečios veiklos, specializuotis ir tiksliai žinoti, ką nori daryti gyvenime. Bet ką daryti, jei galvoje verda šimtai idėjų ir norisi daryti viską? Kaip suvaldyti įvairių talentų ir sumanymų kupiną gyvenimą?

Šis pranešimas apie tai, kaip gyventi tam, kuris nenori specializuotis vienoje srityje. Apie tuos entuziastus, idėjų žvalgus, įvairių sričių meistrus ir jų nerutininį gyvenimą. Apie tai, kaip žongliruoti gyvenimo prioritetais ir išlaikyti balansą.

Šiame pranešime sužinosite:

  • kad norėti daug ir skirtingų dalykų nėra jokia yda;
  • kaip suderinti skirtingus interesus ir surasti tiltą tarp idėjų ir jų realizavimo;
  • ko iš tiesų imtis, kai norisi daryti viską?

Šis pranešimas skirtas ne kiekvienai. Jis toms moterims, kurios nuolat domisi kuo nors nauju, kurios negali nustygti vietoje ir savęs apriboti viena specialybe ir viena veikla. Tai toms, kurios yra nenuspėjamos. Toms, kurios nori iš gyvenimo daugiau.


Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia.