INGA JABLONSKĖ

INGA JABLONSKĖ

6 jausmas versle ir gyvenime. Pagauk ir įdarbink!

Lektorė ir konferencijų pranešėja, „Įkvėpimo dirbtuvių“ autorė ir „Ramybės pradžiamokslio“ bendraautorė, konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ organizatorė, 15min.lt video laidos „Vitaminai Sielai” kūrėja, emocinio intelekto lavinimo specialistė, sėkminga verslininkė ir vadovė, aktyvi visuomenininkė, kūrybinė mūza, mylinti mama ir laiminga moteris.

Ingos misija – padėti žmonėms pamatyti savo pačių unikalumą, vidinį grožį, atrasti vidinę jėgą realizuoti savo tikruosius talentus ir sugebėjimus.

Būdama 28 metų sėkminga karjeroje Inga išgyveno didelę vidinę krizę pamačiusi, kad tai, kaip ji gyvena neteikia jai jokios prasmės, o visas gyvenimas yra didžiulė įtampa, stresas ir chaosas. Ši krizė Ingai buvo geriausia dovana, nes privertė ją sustoti ir pažvelgti į savo gyvenimą kur kas plačiau.

Ši krizė ir atvėrė naujas galimybes tapti laiminga ne tik veikloje, tačiau ir asmeniniame gyvenime bei drauge su savimi. Inga rado būdą, kaip greta aktyvios veiklos ir didelių sudėtingų projektų, išmokti mylėti save, realizuoti savo tikruosius norus ir įnešti į savo gyvenimą įkvėpimo, ramybės ir džiaugsmo. Dabar Inga savo patirtimi žaismingai ir įkvepiančiai dalinasi su kitais.

„Nereikia bijoti problemų“, – teigia asmeninio augimo mokymų centro lektorė. Kiekvienas iššūkis, kurį praeini daro tave didesniu, stipresniu, išmintingesniu, skatina išmokti naujų dalykų, evoliucionuoti. Ir nereikia bijoti bijoti būti silpnu. Nedaloma savęs visuma – štai kur slypi atsakymas.“


PRANEŠIMAS: 6 jausmas versle ir gyvenime. Pagauk ir įdarbink!

Mes esame girdėję daugybę istorijų, kaip staiga, netikėtai gimsta genialiausios idėjos ir atsakymai, keičiantys pasaulį. Viena tokių – D. Mendelejevo „susapnuota” periodinių elementų lentelė.

Tačiau kaip iš tiesų gimsta genialios idėjos? Spontaniškai? Ar jos tik logikos ir išlavinto proto rezultatas?

Kaip yra sakęs garsus filantropas, milijardierius ir verslo imperijos kūrėjas Richard Branson: „Visi mano geriausi sprendimai gimė netikėtai ir pasižymėjo drąsa”. Jis teigia, kad verslas turi būti įtraukiantis, linksmas ir žadinti kūrybinius instinktus.

O jeigu šį metodą pritaikytumėte ir savo veiklose – darant karjerą, kuriant verslą, o galbūt ir laimingą asmeninį gyvenimą?

Apie tai, kaip atskirti proto balsą nuo širdies kuždesio, kaip sujungti juos abu į darnią visumą ir gauti efektyviausius sprendimus – nešančius ne tik sėkmę, bet ir realizacijos jausmą – konferencijoje „Išdrįsk pradėti“ pasidalins Įkvėpimo mokytoja, „SoulACTION” mokymų centro lektorė, 15min.lt video laidos „Vitaminai sielai” kūrėja, konferencijos „Sveika ir laiminga mama” organizatorė, verslininkė ir vadovė Inga Jablonskė.


Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia!