ANDRIUS ŽEBRAUSKAS

Žinomas aktorius, lektorius. Debiutavęs Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, dabar vaidina Vilniaus mažajame teatre, į žiūrovų širdis plačiai kelią prasiskynė vaidindamas TV laidose „Pagauk kampą”, „Dviračio žinios”. Plastiškas, dinamiškas ir profesionaliai įvaldęs improvizacijos meną – tokį būtų galima nutapyti jo portretą. Aktorius yra taip pat improvizacijos teatro „Kitas kampas” bendraįkūrėjas.  „Godopoco” komunikacijos žaidimo ir mokymų kūrėjas. Jau 17 metų moko ne tik teatro improvizacijos, bet ir viešojo kalbėjimo, emocinio intelekto lavinimo, asmenybės ugdymo, augimo, keitimosi. Dėstė Lietuvos ir muzikos teatro akademijoje.

Profesines žinias tobulino Jacques Lecoq Ecole International de Theatre, Paryžiuje, The Loose Moose Theater Company 13th International Improvisation School, Kalgaryje, Kanadoje, International Academy for Transformational Coaching and Leadership, Maskvoje, Rusijoje, Balio saloje, Indonezijoje, Moving Center School, New York, JAV, Nonviolent communication.


PRAKTINĖS DIRBTUVĖS. Įveik baimes ir improvizuok

Kas tai? Interaktyvus užsiėmimas, skirtas įveikti auditorijos baimę ir mokytis valdyti situaciją.

Kam skirtas? Auditorijos baimė pažįstama visiems. Vieni tai pripažįsta ir imasi priemonių, kiti – to vengdami atsisako naujų galimybių. Šis užsiėmimas – pirmasis žingsnis pavargusiems bijoti ir norintiems mintis reikšti sklandžiai bei įtikinamai.   

Kaip vyksta? Užsiėmime nuolat skambantis juokas ir bendravimas skatins jus įvardinti savo viešojo kalbėjimo baimes. Tuomet – suteiks įrankius joms nugalėti ir galiausiai – tinkamai išnaudoti savo potencialą. Aptariamos realios situacijos leis kiekvienam ramiai įvertinti asmeninę patirtį, o konkretūs patarimai – išvengti klaidų ateityje. Praktikoje pritaikomi teatrinės improvizacijos elementai tirpdo baimės ledus, moko juoktis suklydus ir įkvepia permainoms.  

Ko išmoksite? Atliksite pirmąjį žingsnį – įvardinsite savąsias baimes. Tuomet susipažinsite su 3 pagrindiniais principais, kurių taikymas sumažins baimę susimauti. Įdomių pavyzdžių, geros nuotaikos ir juoko kupinas užsiėmimas suteiks dalyviams pozityvios energijos užtaisą.  


 Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia!