alex monacoALEX MONACO

Verslininkas, gyvenimo provokatorius, motyvacinių bestselerių autorius („Laimingi šunsnukiai“ ir „Sielos drabužiai“), lektorius, tinklaraštininkas (monaco.lt), sėkmingiausių Lietuvoje online mokymų (laimingos.lt, onbo.lt ir onbotraining.com) bendraįkūrėjas. Pastarieji internetiniai saviugdos mokymai (Onbotraining) buvo apdovanoti MIT – Masačiusetso technologijos universitete. Alex Monaco – žmogus, padėjęs tūkstančiams išlipti iš emocinės duobės ir atsikratyti standartinio mąstymo.

Nors dabar Alex gali pasigirti savo pasiekimais ir drąsiai skatina siekti tikslų kitus, jį ne visada lydėjo sėkmė. Baigęs mokyklą studijavo keletą profesijų, tačiau taip ir neradęs savo kelio, išvažiavo į D. Britaniją. Per kelis metus užsidirbęs pakankamai pinigų įmonės kūrimui, grįžo į Lietuvą. Internetinių svetainių kūrimas tuo metu buvo didžiausia vyro aistra, o netikėtas užsakovo kvietimas atvykti į Monaką pakeitė jo gyvenimą.

Ir nors gyvenimas ne visada buvo lengvas – dėl prastos komunikacijos su darbuotojais vos nežlugo verslas – šios patirtys atnešė teigiamus pokyčius. Alex pradėjo pradėjo domėtis žmonių motyvavimo strategijomis, o dalindamasis motyvuojančiais įspūdžiais apie Monaką, susilaukė netikėto žmonių palaikymo ir sėkmės. Facebook paskyroje prižadėjęs, jog 2016 m. išleis knygą, kuri vadinsis „Laimingi šunsnukiai“, Alex taip ir padarė. „Norint ką nors pasiekti, būtina įsipareigoti. „Feisbuko“ draugams, kaimynui, mamai. Tai tikrai veikia,“ – sako jis.


PRAKTINĖS DIRBTUVĖS. Pasiek tikslų su 3K metodika.

Mes visi turime tikslų, tačiau tik nedidelė dalis moka jų pasiekti. Milijardai žmonių siekdami tikslų pasirenka neteisingus metodus. Alex buvo vienas iš jų, tačiau nusprendė surasti savo kovos už svajones būdą. Taip atsirado 3K metodas, kuriuo jis noriai dalinasi su kitais, siekdamas ne tik įkvėpti žmones siekti savo tikslų, bet ir norėdamas padėti tai jiems padaryti greičiau ir efektyviau. Kodėl vadinasi 3K? Pavadinime slypi trys žodžiai – etapai, prasidedantys raide K:

  • Pirmas žodis: KO. Pirmajame etape išsiaiškinama užduotis – tikslas.
  • Antras žodis: KADA. Šiame etape pasirenkamas tikslo pasiekimo terminas.
  • Trečias žodis: KAIP. Paskutiniame etape pasirenkamas išskirtinis bei ekstremalus tikslo siekimo būdas – įsipareigojimas.

Dirbtuvių metu mes:

  • Nusistatysime globalius, ypač svarbius gyvenimo tikslus.
  • Pradėsime jų siekti, naudodamiesi Alex Monaco sukurtomis „3K“ ir granatos metodikomis.

  Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia!