Ruta janukėniene

RŪTA JANUKĖNIENĖ

Sertifikuota koučingo specialistė (ICF), asmeninių pokyčių ir Points of you trenerė, lektorė, mama, žmona, dukra, draugė, partnerė.

Po 15 metų versle 2013 metais norėdama geriau save pažinti ir išreikšti, nutraukė veiklą pardavimų srityje ir pasuko saviugdos keliu. Baigusi koučingo mokyklą ir padirbėjusi su mentoriais, pakeitė veiklos kryptį ir nuo to laiko dirba sau – veda asmenines ir grupines koučingo sesijas įmonėms ir fiziniams asmeninims, konsultuoja verslo įmones pardavimų strategijos, efektyvaus pardavimų proceso, pardavimų didinimo klausimais ir jau turi daugiau nei 400 valandų koučingo praktikos.

Išsigryninusi savo stipriąsias asmenybės puses ir įdarbinusi savo gebėjimus - išgirsti, suprasti, palaikyti, paskatinti, padrąsinti įkvėpti, Rūta padeda padeda tiems, kurie nori save pažinti, suprasti, atrasti, atsiskleisti, užaugti iki saves ir kurti tokį gyvenimą, apie kokį svajoja.

 


PRAKTINĖS DIRBTUVĖS. Gebėjimų identifikavimo praktika: Kaip įdarbinti savo stipriąsias puses ir susilaukti sėkmės?

Kaip teisingai pasirinkti savirealizacijos kryptį?

  • Kaip įdarbinti savo stipriąsias puses, gebėjimus ir talentus ir iš jų uždirbti?
  • Kaip juos atpažinti?

Psichologai tvirtina, kad žmogus, dirbantis jam nepatinkantį darbą, yra potencialiai pasiruošęs nesėkmėms ir skurdui. To priežastis – jausmai ir emocijos, kurias iššaukia nemėgstamas darbas.

Jei žmogus darbe negali realizuotis – panaudoti savo turimų gebėjimų ir talentų (asmenybės potencialo), jį gali apimti nepasitenkinimas, pyktis, susierzinimas, išsekimas, vidinė įtampa, stresas, motyvacijos ir prasmės praradimo jausmas, nerimas, apatija, beviltiškumo/ nevilties jausmas, o kartais – net ir depresija.

Ir atvirkščiai, norint būti laimingam darbe ir susilaukti sėkmės konkrečioje srityje, tereikia žinoti, kokie 5-7 gebėjimai yra tai sričiai svarbiausi, juos turėti ir „įdarbinti“.

Atrodytų, kad viskas labai paprasta. Tačiau taip nėra.

Pagal statistiką apie 70 proc. žmonių dirba nemėgstamus darbus, jaučiasi nelaimingi darbe ir savęs nerealizavę. Viena iš tokios liūdnos statistikos priežasčių yra ta, kad žmonės dažnai nežino, nemato ir nesugeba į(si)vertinti savo stipriųjų pusių – savybių, gebėjimų ir talentų, ir todėl negali jų panaudoti (įdarbinti) ir iš jų uždirbti.

Todėl siekiant sėkmės, karjeros ar išsipildymo (savirealizacijos), iš pradžių reikia tuos savo privalumus ir stiprybes pamatyti, įsivardyti – juos pripažinti, o tada jau galvoti, ką su jais daryti. Pagalvokite:

  • Kas jums iš prigimties sekasi gerai?
  • Kokių savybių, gebėjimų ir talentų jūs turite?
  • Kur/kokioje srityje jūs jaučiatės tvirtai ir savimi pasitikite?

Šių praktinių dirbtuvių tikslas – padėti jums identifikuoti (atrasti, pamatyti, priimti, pripažinti) savo stipriąsias puses: savybes, gebėjimus bei talentus, ir pamatyti galimybes, kur (kokiose srityse) juos būtų galima realizuoti (panaudoti ir įdarbinti).

Kodėl tai svarbu?

  1. Savęs ir savo stiprybių (pri)pažinimas ir yra pirmas žingsnis į sėkmę ir sėkmingą karjerą.
  2. Tik supratus, kokia aš, galima pradėti galvoti, o ką aš galiu su tuo daryti.
  3. Tik išsigryninus, pripažinus savo talentus galima galvoti, kaip realizuoti juos ir save.

„Kiekviename iš mūsų egzistuoja begalybė galimybių. Mano tikslas – padėti jums jas atrasti,“ – sako Rūta Janukėnienė.


 Nori išgirsti gyvai? Bilietai čia!