Savo idėjomis įkvėpti kitus: viešojo kalbėjimo dirbtuvės su Retorika.lt

Kviečiame Jus išdrįsti ir išbandyti viešojo kalbėjimo meną. Viešasis kalbėjimas turi itin stiprų poveikį. Todėl net viena kalba gali pakeisti gyvenimą. Savo verslo idėjos pristatymas gali padėti pritraukti reikalingą finansavimą, partnerių, bendraminčių, kolegų pritarimą, atverti naujas rinkas. Prisistatymas per darbo pokalbį – padėti gauti svajonių darbą. Ir tai tik keli pavyzdžiai.

retorika galutines goodlife photography 36 1

Kaip vyks užsiėmimas:

Kuo skiriasi paprastas informacijos perdavimas nuo įkvepiančios kalbos? Kaip tokias kalbas kurti? Į šiuos klausimus gilinsimės tiek teoriškai, tiek praktiškai kartu su Retorika.lt lektoriumi, viešosios kalbos specialistu Andriumi Ivanovu. Užsiėmimo metu dalyviai išmoks sakyti improvizuotas kalbas porose ir grupėje, taikyti skirtingus vertės kalboje kūrimo būdus. Po dirbtuvių išeis sužinoję, kaip paruošti stiprią kalbą, kaip savo kalbą pritaikyti skirtingoms auditorijoms, kaip iškomunikuoti savo idėją taip, kad auditorija ją suprastų ir įvertintų.

Pasiruošimas užsiėmimui:

Į užsiėmimą ateiti su gera nuotaika. Jei yra noro pasiimti maksimalią naudą, verta turėti, kur pasižymėti geras mintis.

Retorika.lt – tai specializuoti viešojo kalbėjimo mokymai. Mokymų metu ugdomas kiekvieno kalbėtojo autentiškumas, charizma, padedama atrasti savo balsą, suprasti, kaip kurti efektyvias kalbas. Čia dirba visa skirtingų sričių profesionalų lektorių komanda. Andriaus sritis – įtaigių kalbų konstrukcija. Į tai lektorius gilinasi daugiau kaip 5 metus. Per tą laiką jis pravedė daugiau kaip 10 tęstinių mokymų, 20 mokymų programų įmonėms ir valstybinėms institucijoms, konsultavo ruošiantis tiek Lietuvos, tiek užsienio konferencijoms. Lektoriaus auditorija - skirtingų sričių profesionalai, padalinių, įmonių vadovai, mokslininkai, baigiamųjų kursų studentai.

Per konferenciją vyksiančius mokymus dalyviai turės galimybę pasipraktikuoti ir pamatyti, kaip galima panaudoti ir kokią įtaką turi viešojo kalbėjimo įgūdžiai.

Dalyvių skaičius ribotas, tad Į užsiėmimus būtina registracija, apie kurią paskelbsime likus savaitei iki renginio.

Registracija į užsiėmimą:

15:00-16:30


Bilietai į konferenciją čia!