TESTAVIMO DIRBTUVES

Nori pokyčių? Pasimatuok IT testuotojo specialybę.

Kviečiame Jus išdrįsti žengti į informacinių technologijų sritį ir išbandyti savo testuotojo pozicijoje. Užsiėmimo metu IT profesionalai supažindins su testuotojo darbo specifika. Testuotojo specialybė (quality assurance) yra viena paklausiausių bei svarbiausių pozicijų IT srityje. Testuotojo darbas – patikrinti įvairius programuotojų sukurtus sprendimus, užtikrinti jų sklandų veikimą, išsigryninti tobulintinas sritis ir užtikrinti nepriekaištingą sprendimo funkcionavimą.

Kaip vyks užsiėmimas:

Užsiėmimo metu bus pateikti tiek pagrindiniai teoriniai principai, tiek dalyviai galės susipažinti su testavimo subtilybėmis iš praktinės pusės.

Pasiruošimas užsiėmimui:

Dirbtuvių metu NEBŪTINA turėti savo kompiuterio – mes tuo pasirūpinsime.

„Vilnius Coding School“ –  pirmoji Lietuvoje programavimo mokykla suaugusiems ir persikvalifikuojantiems žmonėms, kuri sėkmingai išleido daugiau nei 1700 studentų! Mūsų tikslas – išmokyti žmones programavimo pagrindų ir padėti pradėti savo karjerą IT srityje.

Kol pasaulyje vis dar vyrauja nuomonė, kad IT sritis  daugumai persikvalifikuojančių žmonių yra sunkiai pasiekiama, mes norime paneigti šį stereotipą – kviečiame išdrįsti žengti pirmuosius žingsnius IT ir technologijų pasaulyje!

Testavimo dirbtuvėse turėsite galimybę išbandyti save vienoje paklausiausių IT specialybių – testavime. Dalyviai turės galimybę ištestuoti vieną iš IT produktų, tokių kaip internetinė svetainė arba programėlė. Dirbtuvių metu susipažinsite su testuotojo darbo specifika bei išbandysite save testuotojo pozicijoje.

Papildomos IT žinios nėra būtinos – šios dirbtuvės yra skirtos pradedantiesiems.

Registracija į užsiėmimą:

13:00-14:30


Bilietai į konferenciją čia!