„PRADĖK VEIKTI SAVO IDĖJOS LINK“

Užsiėmimo metu bus pateikti psichologiniai pasąmonės faktoriai, kurie yra svarbūs gryninant ir siekiant idėjos. Kaip atrasti, užfiksuoti ir veikti? Bus pateikta strategija, kaip dirbti su savimi, kokius klausimus sau užduoti, jog pavyktų idėją ne tik išgryninti, bet ir veikti jos link. Užsiėmime bus diskutuojama ir  užduodami reikiami klausimai - tai bus mini psichoterapinis pratimas, kurio metu dalyviai galės geriau suvokti, kodėl dar neveikia savo idėjos link, ko trūksta, kad pradėtų.

Kaip vyks užsiėmimas?Samanta3

Kiekvienas užsiėmimo dalyvis turės sau įsivardinti problemą,  norimą pasiekti tikslą. Bus paruošti lapukai su užrašais, kuriuos turės naudoti darant psichotechnologiją. Užsiėmimo metu dalyviai lipdami ant popieriaus lapų su klausimais ir frazėmis atliks pratimą, kurio metu - vizualizuos savo situaciją, analizuos atsakymus,  įsivaizduos galimus variantus, kurs scenarijų bei suvoks problemas trukdančias siekti tikslų. Visas pratimas sudarytas iš 9 klausimų/užklausų, kurias dalyvis turės įsisąmoninti, apgalvoti, pajausti. Šis pratimas padės geriau suvokti savo pasąmonėje esančius trukdžius. Tai kaip laipteliai, kuriais lipant bus galimybė aiškiau suvokti savo siekiamą tikslą ar esančią problemą ir kokia kryptimi toliau judėti.

Pasiruošimas užsiėmimui

Papildomų priemonių su savimi turėti nereikia.

Dalyvių skaičius - 20. Trukmė - 45 min. Kiti dalyviai laisvai gali stebėti ir nagrinėti savo idėją mintyse.

Samantha Zachh – grandis tarp mokslo ir pseudomokslo, Integralinio neuroprogramavimo® praktikė (Inovacinių psichotechnologijų institutas, Maskva), astropsichologė (asmenybės astrologija), numerologė. Naudojant ezoterikos ir psichoterapijos metodikas padeda Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didina visų sričių efektyvumą. Suteikia reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę, giliau pažinti ir suvokti save.

 

Registracija į užsiėmimą:

16:00-16:45

17:00-17:45


Bilietai į konferenciją čia!