Kristina Aleksynaite

FOTOGRAFIJOS UŽSIĖMIMAS

Kristina Aleksynaitė  – fotografė-portretistė, kurianti žmonių istorijas fotografijoje. Pokyčių konferencijoje kviečia jus į savo praktinį seminarą „Mano foto portretas darbui“. „Svarsčiau, kas galėtų būti įdomu moterims, norinčioms išdrįsti keistis, pradėti naują veiklą. Pažvelgiau į savo istoriją. Dešimt metų sėkmingai dirbusi žurnalistinį darbą, pasukau kita linkme ir ėmiau fotografuoti. Pasirinkimas buvo labai sunkus, prireikė didelės drąsos“ - mintimis dalinasi Kristina.

Per savo pačios patirtį bei savo klientų atsiliepimuose nuolat girdinti - naujas darbinis portretas gali tapti gera motyvacija, atspirties taškas pradedant išdrįsti.

Seminare bus kalbama apie nuotraukos-portreto psichologinę reikšmę, jo rūšis ir išpildymo formas. Fotografė - portretistė dalinsis patirtimi, kokios pagrindinės gero, profesionalaus portreto taisyklės ir kaip atskleisti savąjį. Praktinėje dalyje pačios dalyvės fotografuosis ir mokysis kurdamos istoriją apie save.

Kristinos gyvenime įvyko didelė permaina – po dešimties metų darbo žiniasklaidoje išdrįso keisti profesiją ir savo gyvenimo būdą. Ilgai negalėjo patikėti, kad veltui nuėjo bakalauro ir magistro studijos. Ir vadinti fotografe savęs nedrįso. Juk vieną dieną kalbini garsiausias Lietuvos ir pasaulio asmenybes, kitą – tikini save, kad prasminga fotografuoti vaikų gimtadienį. Galiausiai suprato, kad prasmė ir yra tame, kiek tai pačiai svarbu ir prasminga.Kristina Aleksynaite2

Šiandien ji turi savo foto studiją lofte, čia vyksta įvairūs susitikimai, renginiai, mokymai, filmuojamos laidos. Liko tokiame pačiame įvykių sūkuryje, kaip ir žurnalistikoje, tik darbo forma pasikeitė. Vis gi, svarbiausia – jausti prasmę ir mėgautis procesu. O galvoje vėl sukasi naujos mintys ir naujos pradžios, reikia tik išdrįsti.

www.kristinaaleksynaite.com

Dalyvėms nereikia turėti jokių priemonių su savimi.

 

Registracija į užsiėmimą:

11:00-12:30

13:00-14:30

15:00-16:30


Bilietai į konferenciją čia!