PROGRAMAVIMO DIRBTUVES

Susikurk internetinį puslapį ir atsinaujink savo CV

Kviečiame Jus išdrįsti žengti į informacinių technologijų sritį ir išbandyti savo jėgas kuriant šiuolaikišką CV tipo internetinį puslapį. Užsiėmimo metu IT profesionalai supažindins su programavimo pasauliu ir atskleis CV rengimo paslaptis programuotojo akimis.

Kaip vyks užsiėmimas:

Pradžioje bus pateikti pagrindiniai teoriniai principai. Toliau dalyviai patys kurs internetinį puslapį, lektoriui nurodant kiekvieną žingsnį bei jį paaiškinant. Dalyviai turės galimybę susipažinti su HTML5, CSS3, JavaScript programavimo kalbomis, o savo sukurtus CV  galės pasilikti.

Pasiruošimas užsiėmimui:

Dirbtuvių metu NEBŪTINA turėti savo kompiuterio – mes tuo pasirūpinsime.

„Vilnius Coding School“ –  pirmoji Lietuvoje programavimo mokykla suaugusiems ir persikvalifikuojantiems žmonėms, kuri sėkmingai išleido daugiau nei 1700 studentų! Mūsų tikslas – išmokyti žmones programavimo pagrindų ir padėti pradėti savo karjerą IT srityje.

Kol pasaulyje vis dar vyrauja nuomonė, kad IT sritis  daugumai persikvalifikuojančių žmonių yra sunkiai pasiekiama, mes norime paneigti šį stereotipą – kviečiame išdrįsti žengti pirmuosius žingsnius IT ir technologijų pasaulyje bei susikurti savo pirmąjį internetinį puslapį!

Dirbtuvių metu turėsite galimybę, panaudojant kelias WEB kūrimo technologijas, susikurti šiuolaikišką CV tipo internetinį puslapį, kuris leis pažvelgti į CV rengimą iš programavimo pusės.

Papildomos IT žinios nėra būtinos – šios dirbtuvės yra skirtos pradedantiesiems.

Registracija į užsiėmimą:

11:00-12:30


 Bilietai į konferenciją čia!