2 1140x550 100 1

Kviečiame į vienuoliktąjį „Išdrįsk pradėti“ bendraminčių susitikimą.

Susitikimo tema – KAIP PARDUOTI SAVE DARBDAVIUI.

Darbas nebedžiugina? Penktadienio popietę skaičiuoji minutes iki darbo pabaigos, o sekmadienį jau mąstai kaip ištverti taip greit artėjančią darbo savaitės pradžią? Atliktų apklausų duomenimis, net 85 procentai dirbančių žmonių pasaulyje nemėgsta savo darbo, ir tik 15 procentų jaučia aistrą bei mėgaujasi savo darbine veikla. Kuriai daliai žmonių norėtum priklausyti TU? Apie mėgstamo darbo paieškas, savo stipriųjų pusių atradimą bei gebėjimą save parduoti darbdaviui, ir kalbėsimės lapkričio 20 dieną „Išdrįsk pradėti“ organizuojamo renginio metu su veiklos ir karjeros valdymo trenere Giedre Vaitiekūnaite-Urbanovič ir lektore Ada Mockute.

Šio susitikimo metu kviečiame kartu ieškoti atsakymų į klausimus:

  • Kas svarbiausia norint parduoti save?
  • Kaip pasiruošti sėkmingam darbo pokalbiui, pokalbiui su potencialiais darbdaviais?
  • Kaip ir ką komunikuoti darbo pokalbio metu?
  • Kaip ir ką vertina darbdaviai atsirinkdami darbuotojus?

Skirtas laikas bei įdėtas darbas ieškant savo stipriųjų pusių ir atskleidžiant gebėjimus, atvers tau vis daugiau galimybių darbo rinkoje. Rask mėgstamą veiklą ir pasirūpink savo ateitimi jau šiandien!

Vakaro turinys:

ĮKVEPIANTIS POKALBIS su viešnia – Giedre Vaitiekūnaite-Urbanovič. Sėkmingo personalo valdymo profesionalė, veiklos ir karjeros vystymo trenerė, lektorė ir karjeros, savirealizacijos seminarų autorė, pasidalins patarimais, kas svarbu darbo pokalbyje, kaip save pristatyti, į ką atkreipia dėmesį darbdaviai. Moteris įsitikinusi, kad veikti tai, ko nori širdis, yra JĖGA, o stipriausia keičianti jėga naujuose individualiai pasirinkto gyvenimo įvykiuose ir potyriuose yra sąmoningas veikimas. 

PRAKTINĖS DIRBTUVĖS „KAIP PARDUOTI SAVE ARBA ASMENINIS POZICIONAVIMAS NAUJŲ GALIMYBIŲ BEIEŠKANT“ su lektore Ada Mockute. Daugeliui, prieš priimant sprendimą keisti darbą, ar jau dalyvaujant darbo pokalbiuose, kyla ne vienas klausimas. Ar esu (ne)pakankamai kvalifikuotas?  Ar verta pradėti, nes kiti kandidatai, tavo nuomone, gali būti daug geresni? Dirbtuvių metu bus kalbama, kaip identifikuoti savo stipriąsias puses, specifinius įgūdžius ir geriausiai save pozicionuoti. Praktiniai ir teoriniai patarimai dalyviams padės į darbo pokalbį žvelgti drąsiau ir labiau pasitikėti savo jėgomis.

JAUKI ERDVĖ IR LAIKAS BENDRAVIMUI! Pasisemkite gerų emocijų ir naujų žinių vienuoliktame  „Išdrįsk pradėti“ bendraminčių susitikime, kurio tema –  „KAIP PARDUOTI SAVE DARBDAVIUI“.

 

VAKARO VIEŠNIA

2 1080x1080 100Giedrė Vaitiekūnaitė-Urbanovič – personalo valdymo srities profesionalė, savo karjerą pradėjusi nuo žemiausio laiptelio ir praktiškai pačiupinėjusi visas personalo valdymo sritis bei funkcijas. Daugiau nei 13 metų praktinė personalo valdymo patirtis skirtingo verslo sektorių įmonėse įžiebė greitą reakciją, priimant efektyvius sprendimus. Stiprioji Giedrės pusė – personalo valdymo procesų kūrimas ir diegimas, užtikrinant organizacijos vystymąsi remiantis tarptautinėmis sėkmės patirtimis ir vyraujančiomis tendencijomis šiuolaikinėje visuomenėje. Giedrė Vaitiekūnaitė-Urbanovič dirba ne tik  su verslo organizacijomis, bet veda mokymus ir individualias konsultacijas, rašo straipsnius ir dalinasi patarimais, kaip gauti savo svajonių darbą ir kasdien veikti tai kas iš tiesų patinka, ar kaip pasiekti didesnį pasitenkinimą esamame darbe. Veikli moteris siekia dalintis savo patirtimi ir padėti žmonėms pasiekti savo tikslą – susirasti naują mėgstamą darbą.

PRAKTINĖS DIRBTUVĖS „KAIP PARDUOTI SAVE ARBA ASMENINIS POZICIONAVIMAS NAUJŲ GALIMYBIŲ BEIEŠKANT“ su lektore Ada Mockute.2 1080x1080 copy 100

Ada juokais save vadina mergina ant lagamino. Baigusi mokslus Didžiojoje Britanijoje bei Švedijos Ekonomikos mokykloje, gyvenusi Ispanijoje bei apkeliavusi ne vieną šalį su kuprine, jau keli metai Lietuvoje aktyviai dirba marketingo srityje. Po daugiau nei 10 metų patirties korporatyvinėje aplinkoje, dirbant su tokiais ženklais kaip London Business School, KFC, Kraft, Shell, Land Rover, LG, Uniliver, “Maxi Nutrition” (GSK), HSBC private banking, Baltic Aviation Academy, Citadele bankas, šiuo metu moteris vadovauja vokiško Fintech marketingo komandai, eina valdybos narės pareigas, konsultuoja įmones Lietuvoje bei užsienyje, aktyviai užsiima koučingo, mentorystės bei labdaringa veikla. Ada šiandien užima „Luminor“ marketingo ir klientų vertės valdymo valdovės poziciją Baltijos šalims.

ŠIOS DIRBTUVĖS TAU BUS AKTUALIOS, jei:

  • Galvoji apie darbo keitimą, bet nežinai nuo ko pradėti.
  • Ieškai naujų galimybių ir žinių, kaip save parduoti darbdaviui.
  • Sieki identifikuoti savo stipriąsias puses bei specifinius įgūdžius.
  • Į darbo pokalbį nori eiti be streso ir pasitikėdama savimi.

Viskas mūsų pačių rankose. IŠDRĮSK PRADĖTI ir ateik į vienuoliktąjį bendraminčių susitikimą – „KAIP PARDUOTI SAVE DARBDAVIUI“!

PROGRAMA
18.00 Atidaromos durys.
18.30 Pasidalijimas naujienomis, dalyvių susipažinimas.
18.45-19.30 Išdrįsau pradėti: įkvepiantis pokalbis su Giedre Vaitiekūnaite-Urbanovič.
19.30-19.40 Pertrauka.
19.40-21.00 Dirbtuvės su Ada Mockute.

DATA: 2019-11-20, 18:30 val.
VIETA: Viešbutis Artis Centrum Hotel, Totorių g. 23, Vilnius
BILIETO KAINA: 15 EUR; perkant 2 bilietus vienu metu – 24 EUR – keliauti su drauge verta! 😊


Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose. Šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

950x250 100