img 20181025 154757Nuotr. asmeninio archyvoNori pokyčių savo gyvenime, tačiau tuo pačiu metu jautiesi „įstrigęs/-usi“? Neaišku, nuo ko pradėti? Baisu, kad nepasiseks ar nepritars aplinka? Trūksta pasitikėjimo savimi ir ryžto?

Tu esi ne viena(s) su šiomis mintimis ir abejonėmis. Daugybei žmonių šiuo metu trūksta postūmio.

Šį postūmį gali gauti atrasdama(s): 
👉 aiškumą savo noruose, mintyse ir jausmuose; 
👉 stiprią vidinę motyvaciją ir kryptį; 
👉 bendraminčių palaikymą. 

Praktinėse dirbtuvėse „Mano pokyčių albumas“ atradimų trenerė Raminta Girdvainė apjungė visus šiuos dalykus.

Ką sako ir ankstesnių dirbtuvių dalyviai, jauki aplinka (dirbame nedidelėje grupėje) <3 ir kūrybiškos priemonės iš Points of You padeda lengvai prisikasti prie vidinių lobių ir juos įdarbinti – kad prisimintum savo stiprybes ir pokyčių imtumeisi su įkvėpimu.

 

 

 

DIRBTUVIŲ METU:
- Gilinsimės į kiekvienam šiuo metu svarbiausius dalykus (galbūt tai santykiai, sveikata, finansai ar profesinė veikla);
- Dalinsimės įžvalgomis tarpusavyje, taip praplėsdami savo požiūrį;
- Įsisąmoninsime savo norimus pokyčius;
- Suplanuosime pirmuosius žingsnius.

IŠSINEŠITE didesnį aiškumą, daug palaikymo ir įkvėpimą veikti!

Dirbtuvėse naudojamos kūrybiškos Points of You™ priemonės, skirtos praplėsti mūsų požiūrį ir pažvelgti į įvairius gyvenimo klausimus iš kitokios perspektyvos: praktiškai, žaismingai ir spalvingai. Žaidimas atpalaiduoja mūsų nuolat „kalbančią“ logiką, išlaisvina vaizduotę – tai padeda atrasti galingų ir netikėtų įžvalgų.

DIRBTUVES VES:Raminta Photo by Kersti Niglas
Nuotr. Kersti Niglas

RAMINTA GIRDVAINĖ – sertifikuota koučingo specialistė (ICF) ir Points of You trenerė, kognityvinės elgesio terapijos (KET) praktikė, vysto saviugdos projektą „Tu esi Pakankamai“, kurio tikslas – stiprinti savivertę ir pasitikėjimą savimi. Pokyčių iniciatyvos „Išdrįsk pradėti“, įkvėpusios jau daugiau nei 3000 moterų, bendraautorė. Mokymų lektorė ir pranešėja konferencijose bei renginiuose. Rašo straipsnius žiniasklaidoje asmeninio tobulėjimo temomis. Koučingo klientai ir mokymų dalyviai labiausiai vertina Ramintos nuoširdumą ir gebėjimą sukurti erdvę būti atviriems ir priimti savo pažeidžiamumą.

ATSILIEPIMAI APIE DIRBTUVES:

„Nors atėjau su nekokia nuotaika, bet vakaras praėjo puikiai. Patiko tai, kad maža grupė, kad buvo individualus dėmesys ir puikiai suvaldyta mūsų dėmesio koncentracija, labai jauki atmosfera ir Ramintos profesionalumas labai sužavėjo. Tikrai norėsis ir giliau bei plačiau pažinti savo užkastus lobius ir kitąkart“. (Rasa)

„Moterų ratas pripildė pilnatve, leido pasijusti svarbia ir priimti /pasidalinti istorijomis, tokiomis kokias sūpuoju pati ir kitos, savo delnuose ir širdyje. Mokiausi kantrybės išklausyti, mokiausi kantrybės priimti kitas ir sulaukti nuostabių įžvalgų iš Ramintos Girdvainės. Jaukiai, švelniai ir kantriai. Tokią emociją ir išsinešiau“ (Gražina)

Point of you įrankis leido pamatyti tai, kas man šiuo metu išties svarbu, suprasti savo tikslus ir kokios kliūtys trukdo juos pasiekti. Labai ačiū Ramintai už jaukią erdvę ir nuoširdų vedimą per patyrimus! (Olga)

„Ramintos organizuojamos dirbtuvės man buvo labai laiku – kai tarsi atrodo žinai daug visokių praktikų ir metodų, bet laiko tam skirti vis nerandi. Labai geros trys valandos – pasiklausyti grupės įžvalgų, stebėti savo emocijas, skirti laiko pažvelgti į savo veiklas iš šono ir įsivardinti kas ir kaip toliau. Rekomenduoju visiems pabandyti!“ (Laura)

 

TRUKMĖ 3 valandos
LAIKAS: spalio 16 d., trečiadienis, 18-21 val.
VIETA: Valančiaus 3-3, Vilnius
KAINA: 29 EUR (registracija patvirtinama užpildžius registracijos formą ir atlikus pavedimą)
BŪTINA REGISTRACIJA: https://forms.gle/KCwUNRtsfFLnakUq6

Dalyvių skaičius ribotas – dirbtuvės skirtos nedidelei, jaukiai grupei.

Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., 867403732