Kokia Tavo istorija? Ką nori papasakoti pasauliui? Stabtelk, kad į savo istoriją pažiūrėtum iš kito kampo. Papildyk ją netikėtais posūkiais ir išsvajotais pokyčiais.

Kviečiu į praktinį užsiėmimą, kurio metu kursime savo pokyčių fotoalbumą su „Punctum“ žaidimu iš Points of You™.

DIRBTUVIŲ METU:

  • Gilinsimės į kiekvienam šiuo metu svarbiausius dalykus (galbūt tai santykiai, sveikata, finansai ar profesinė veikla?);
  • Dalinsimės įžvalgomis tarpusavyje, taip praplėsdami savo požiūrį;
  • Įsisąmoninsime savo norimus pokyčius;
  • Suplanuosime pirmuosius žingsnius.

IŠSINEŠITE didesnį aiškumą, daug palaikymo ir įkvėpimą veikti!

© Kersti Niglas nuotr.

„Punctum“ žaidimas – viena iš kūrybiškų Points of You™ priemonių, skirtų praplėsti mūsų požiūrį ir pažvelgti į įvairius gyvenimo klausimus iš kitokios perspektyvos: praktiškai, žaismingai ir spalvingai. Žaidimas atpalaiduoja mūsų nuolat „kalbančią“ logiką, išlaisvina vaizduotę – tai padeda atrasti galingų ir netikėtų įžvalgų.

DIRBTUVES VES:

RAMINTA GIRDVAINĖ – sertifikuota koučingo specialistė ir Points of You trenerė, lektorė, kognityvinės elgesio terapijos (KET) praktikė, pokyčių iniciatyvos „Išdrįsk pradėti“ bendraautorė.

ATSILIEPIMAS APIE DIRBTUVES:

„Nors atėjau su nekokia nuotaika, bet vakaras praėjo puikiai. Patiko tai, kad maža grupė, kad buvo individualus dėmesys ir puikiai suvaldyta mūsų dėmesio koncentracija, labai jauki atmosfera ir Ramintos profesionalumas labai sužavėjo. Tikrai norėsis ir giliau bei plačiau pažinti savo užkastus lobius ir kitąkart“. (Rasa)

TRUKMĖ: 3 valandos
LAIKAS: rugpjūčio 7 d./ rugsėjo 25 d., trečiadienis, 18-21 val.
VIETA: Valančiaus 3-3, Vilnius
KAINA: 29 EUR (registracija patvirtinama užpildžius registracijos formą ir atlikus pavedimą)
BŪTINA REGISTRACIJA: https://forms.gle/KCwUNRtsfFLnakUq6

Dalyvių skaičius ribotas – dirbtuvės skirtos nedidelei, jaukiai grupei.

Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., 867403732