points of youKokia Tavo istorija? Ką nori papasakoti pasauliui? Naujieji – puikus metas į savo istoriją pažiūrėti iš kito kampo, papildyti ją netikėtais posūkiais ar išsvajotais pokyčiais.
Kviečiu į praktinį užsiėmimą, kurio metu kursime savo Naujųjų metų fotoalbumą su „Punctum“ žaidimu iš Points of You™.


DIRBTUVIŲ METU:
- Gilinsimės į kiekvienam svarbius dalykus su fokusu kitiems metams (galbūt tai santykiai, sveikata, finansai ar profesinė veikla?);
- Dalinsimės įžvalgomis taip praplėsdami savo požiūrį;
- Prisiminsime savo praėjusių metų dovanas ir pamokas;
- Įsisąmoninsime savo norimus pokyčius 2019-aisiais;
- Suplanuosime pirmuosius žingsnius.
IŠSINEŠITE didesnį aiškumą, daug palaikymo ir įkvėpimą veikti!

„Punctum“ žaidimas – viena iš kūrybiškų Points of You™ priemonių, skirtų praplėsti mūsų požiūrį ir pažvelgti į įvairius gyvenimo klausimus iš kitokios perspektyvos: praktiškai, žaismingai ir spalvingai. Žaidimas atpalaiduoja mūsų nuolat „kalbančią“ logiką, išlaisvina vaizduotę – tai padeda atrasti galingų ir netikėtų įžvalgų.

DIRBTUVES VES:
Girdvaine

RAMINTA GIRDVAINĖ – ICF (International Coach Federation) sertifikuota koučingo specialistė, POINTS OF YOU™ trenerė, lektorė. Kognitynivės elgesio terapijos (KET) praktikė. Edukacinių renginių organizatorė. Pokyčių konferencijos moterims „Išdrįsk pradėti“ bendraautorė.

Leidybos bakalaurė, komunikacijos mokslų magistrė, 10 metų dirbusi marketingo ir komunikacijos srityje. Trejus metus dėstė Vilniaus universitete. Šiuo metu Raminta aktyviai veda seminarus, mokymus, individualias koučingo sesijas bei rašo asmeninio augimo temomis.

 

 

 


TRUKMĖ: 3 valandos
LAIKAS: Sausio 30 d. 18-21 val.
VIETA: Valančiaus 3-3, Vilnius
KAINA: 19 EUR (registracija patvirtinama užpildžius registracijos formą)
BŪTINA REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/CC9RWd3uALWNCauj2

Dalyvių skaičius ribotas – dirbtuvės skirtos nedidelei, jaukiai grupei.

Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., 867403732