nijolė dirsienė Nuotr. asmeninio archyvoNijolė Dirsienė – daugiau nei 20 metų dirba smurto prieš moteris mažinimo, lyčių lygybės ir socialinių paslaugų organizavimo bei kokybės gerinimo srityse. Ji įsteigė ir vadovavo Vilniaus miesto krizių centrui. Taip pat Nijolė dirbo Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Socialinio darbo katedroje, Socialinių darbuotojų rengimo centre.

Diskusijos „Kaip atpažinti psichologinį smurtą?“ dalyvė yra socialinių paslaugų, smurtą patyrusių moterų, problemų šeimoje sprendimo klausimais publikacijų autorė ir bendraautorė. Kartu su partneriais vykdė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą Nacionalinės socialinio saugumo kompanijos „Už saugią Lietuvą“ projektą „Įkvėpk“.

Nijolė Dirsienė yra apdovanota „Gerumo žvaigžde“ už nuopelnus socialinės apsaugos ir darbo srityse. Už realius darbus, ginant smurtą patiriančias moteris, jai buvo skirta „Lietuvos metų moteris 2010“ nominacija „Nematomas darbas“. 

Diskusijos dalyvė pabrėžia, kad: „kiekvienas turime būti jautrus ir atidus šalia esančiam. Bendruomenė yra pagalbos ir įkvėpimo gyventi geriau šaltinis!“

950x250