lukas benevičiusNuotr. asmeninio archyvo

Sertifikuotas dalyvaujančiosios lyderystės mokymų vedėjas, patirtinių mokymų treneris, pokyčių valdymo metodikos „Theory U“ ir Embodiment treneris. Taip pat Lukas yra švietimo konsultantas, pravedęs daugiau nei 400 mokymų su 8 tūkst. dalyvių iš 250 organizacijų Lietuvoje ir užsienyje. Jis jau 10 metų bendradarbiauja su Skandinavijos ir Baltijos šalių, Naujosios Zelandijos, JAV, Australijos organizacijomis, kurdamas mokymų programas ir inovatyvius projektus, kurie skatina sisteminius pokyčius verslo ir švietimo organizacijose. 

Lukas skiria daug dėmesio vadovų ugdymui švietimo klausimais. Jis ugdo esamų ir būsimų vadovų vadovavimo ir lyderystės kompetencijas. Lektorius taip pat veda mokymus ir nesmurtinės komunikacijos tema. Nesmurtinė komunikacija, tai viena efektyviausių tarpasmeninio bendravimo metodikų pasaulyje. Mokymų metu Lukas pasakoja apie vidinės komunikacijos organizacijoje įgūdžius ir etapus, grįžtamojo ryšio svarbą, konfliktų baimę ir pan. 

Taip pat nemažai dėmesio Lukas skiria ir komandų formavimui. Pasak jo: „Jei tarp komandos žmonių nėra pagarbos ir pasitikėjimo vienas kitu, jos energija „užrakinta“ viduje, o ginčai ir apkalbos tampa neatskiriama kultūros dalimi.“ Komandos formavimo mokymuose Lukas taiko patirtinius komandos stiprinimo pratimus, ieško būdų, kaip stiprinti komandą kasdien naudojant svarbius komandos formavimo principus. 

950x250