vaiva nepaitė stabingėNuotr. asmeninio archyvoMylima mama ir žmona, verslininkė, sporto ir sveikatingumo erdvės „Diva namai“ įkūrėja. Sportas ir šokiai iš prigimties aktyvią moterį lydi nuo šešerių. Iškart po ekonomikos studijų, būdama vos 25-ių metų, moteris įkūrė „Diva namus“, kurie šiuo metu išaugo į sporto ir sveikatingumo erdvę pačioje Vilniaus širdyje. Tai vienas pirmųjų ir iki šiol sėkmingai veiklą vykdantis BUTIQ sporto ir sveikatingumo erdvės projektas, kuriame jo įkūrėja ir trenere dirbanti moteris veda kalanetiką ir oro jogą. Studijavusi kineziterapiją, papildomai žinias gilinusi Baltijos Koučingo mokykloje ir Ann Wigmore Natural Health Puerto Riko institute, Vaiva įgijo begalę sporto sertifikatų visoje Europoje ir Lietuvoje. Jauna moteris gali pasigirti nėščiųjų, akro ir oro jogos, stepo, klasikinės aerobikos, pilateso ir kitų sporto diplomų gausa.

„Mano gyvenime nėra dienos be sporto, skiriasi tik jo intensyvumas ir kiekis, ir taip kalbu ne tik kaip trenerė, bet ir kaip gera savijauta besirūpinanti moteris, mama. 

Norint pamilti sportą ir jaustis sveikam, visų pirma reikia ryžtis pradėti sportuoti, o tuomet sportą paversti kasdieniu, geruoju savo dienos įpročiu. Kad sporte lydėtų sėkmė, visada siūlau atrasti Jums tinkantį trenerį, pasirinkti mėgstamą sporto rūšį ir būti kantriems siekiant ilgalaikių rezultatų.“


PRAKTINIS SEMINARAS: Sąmoningas kūno pažinimas – pirmas žingsnis į sveiką kūną

 Dažnas Naujus metus pradeda pasižadėjimu sau turėti juos aktyvesnius, sportiškesnius ir sveikesnius. Ir, žinoma, šį pažadą įkandin seka metų abonementas į sporto klubą. Gera pradžia – pusė darbo! Visgi trenerė Vaiva Nepaitė-Stabingė sako, kad šis įsipareigojimas sau tai jau antras žingsnis. O koks gi tuomet pirmas?

  • Pirmiausia turime pažinti savo kūną: jo sandarą, lankstumą. Įsiklausyti į save, galbūt kažkur kūne jaučiame diskomfortą atlikdami vieną ar kitą veiksmą, galbūt kažkur skauda. Ši informacija mums padės nusimatyti mūsų kūno sportinius tikslus ir tam pasirinkti geriausią veiklą.

 Vaivos komanda pažada interaktyvų ir naudingą laiką:

  • Sužinosite, kodėl svarbu žinoti savo kūno masės analizę ir kaip ją suprasti. Bus atliekama kūno masės analizė, o gauti rezultatai detalizuojami ir paaiškinami praktiškai. Seminaro metu bus norintiems bus atliekama kūno masės analizė. 
  • Sužinosite apie kūno mobilumą ir kuo jis svarbus ne tik sportuojant, bet ir kasdienybėje. Bus testuojamas kūno mobilumas ir praktiškai paaiškinami dažniausiai pasitaikantys mobilumo trūkumai.
  • Gausite žinių ir praktinių patarimų pažinti savo kūną, sveikiau gyventi kasdien ir pasiruošti sportui.

950x250