nerijus cibulskis iiNuotr. asmeninio archyvoŠiandien jis sąmonės pertvarkymo asmenybės ir verslo mentorius, fasilitatorius, gyvenimo ir verslo praktikas, vizionierius ir asmeninio augimo treneris, „IŠŠŪKIS 365“ gyvenimo pokyčio kūrėjas ir įgyvendintojas, verslininkas, kvantinės lyderystės „ReSTARTAS“ įkūrėjas ir projekto „variklis“.  Jo aistra realizuoti žmogiškąjį potencialą sutampa su jo asmenine misija. Asmeniniame gyvenime – TĖTIS IR VYRAS,  su žmona kuriantis jau 15 metų augančius santykius, turi dvi dukras. Komandoje su žmona dirba jau 10 metų. „Šeima – tai komanda, kurioje kiekvienas turime savo funkciją – visi esame asmenybės,“ – sako Nerijus.

Nerijus jau 15 metų dalyvauja verslo kūrimo ir valdymo procese, po dviejų verslo bankrotų priėmęs sprendimą iš esmės keisti savo gyvenimą ir priimti drąsius sprendimus.

„Norėjau atsakyti sau į klausimą, ką dariau ne taip, kodėl nepavyko? Taip prasidėjo mano eksponentinis augimo procesas, kuris mane atvedė prie esminių priežasčių – aš nepažinojau savęs kaip asmenybės, mano mintys ir veiksmai kūrė mano realybę tokią, kokios nenorėjau, aš neturėjau aiškios vizijos, kur aš noriu būti ir kuo tapti“.

Asmeninis augimas atspindi kiekvieno žmogaus asmenybės evoliuciją. Nebeužtenka spręsti pasekmes, kurios vis dar klesti visuomenėje: „Jei tikslas yra DIDELIS – pirmiausiai turi tapti tuo žmogumi, kuris jo vertas.“ Konferencijos metu jis dalinsis savo asmenine patirtimi bei kalbės apie žmogaus asmenybės evoliucijos svarbą, ko reikia žmogui, ko reikia pasauliui. Apie gyvenimo pasirinkimus, santykius, atsakomybę, energiją, vidinės laisvės pojūtį, kurie užaugino sparnus skristi link savo MISIJOS. Praktinių dirbtuvių metu laukia Klausimų-atsakymų sesija, kurios metu nagrinėsime realias situacijas ir klausimus. Dalyvės galės užduoti gyvai sau aktualius klausimus bei pasidalinti apie savo gyvenimo TAKSI.


PRAKTINĖS DIRBTUVĖS – Klausimų ir atsakymų sesija. Tavo gyvenimo TAKSI. Kur važiuosi šiandien?

„Įsivaizduok, prasideda nauja tavo gyvenimo diena. Prie namų atvažiuoja TAKSI ir tavęs paklausia: Kur važiuosime šiandien?“

TAKSI – tai tarsi mūsų gyvenimas, kuris kiekvieną dieną atvažiuoja pas mus. Norime to, ar nenorime. Tačiau...  Ar TU žinai kur važiuoji? Kodėl dauguma žmonių, pradėję savo asmeninio augimo kelionę, sugrįžta į ten, kur viskas žinoma, pažįstama, aišku?

GYVENIMO PASIRINKIMAI... Dažnai savimi suabejojama, ko AŠ noriu iš tikrųjų? Kaip ištrūkti iš besisukančio rato ir pagaliau priimti save tokią, kokia esi? Taip, lengviausiai būti tokiai kaip visi, tačiau kaip tai naudinga tau?

Tavo klausimai praktinių dirbtuvių metu ves prie atsakymo, kurio galbūt visuomet ieškojai. Nešiokis klausimus viduje, klausk to, kas tave jaudina, kelia abejonių, kad gautas atsakymas tave vestų prie vienokio ar kitokio sprendimo.

Atsakingi ir sąmoningi sprendimai, kuriuos pasirenkame, veda mus link asmeninio augimo. Prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą – tai nėra tas pats, kaip prisiimti atsakomybę už darbą, vaikus. Tam reikia pirmiausiai žinoti kas TU esi? Kodėl TU gyveni? Kokios tavo stiprybės, kokią vertę kuri SAU, pasauliui?

Būti atvira su savimi, reiškia galvoti apie save. Jei apie tai galvoji, reiškiasi esi priėmusi sprendimą ištrūkti. Klausi

Taigi, kur važiuosi ŠIANDIEN?

950x250