jurijus clavas ivNuotr. asmeninio archyvoInvestuotojas, verslininkas, mokymų lektorius, sertifikuotas Roberto Kiyosaki metodikos treneris, nuo pat vaikystės vis svajojęs tapti sėkmingu žmogumi, pasiekti didelių laimėjimų, tapti finansiškai nepriklausomu, bet vis nežinojo nuo ko pradėti. Baigęs universitetą ir įgyjęs informatiko specialybę, kartu su draugais Jurijus įkūrė savo pirmąją įmonę. Tikėjo, kad taip pasieks savo tikslus bei taps finansiškai nepriklausomu. Deja, kaip dažnai nutinka „žaliems" verslininkams, viskas susiklostė ne taip palankiai ir jiems teko išsiskirstyti.

Tačiau noras pasiekti finansinę nepriklausomybę, turėti tvirtą pagrindą po kojomis niekur neišgaravo. Todėl Jurijus vis ieškojo būdų kaip tai įgyvendinti, perskaitė ne vieną populiarių finansinės sėkmės mokytojų knygą. 2008 m. Jurijus susipažino su Roberto Kiyosaki žaidimu „Pinigų srautas" ir Roberto Kiyosaki finansinio raštingumo mokytojais. 2009 m. Jurijus tapo sertifikuotu Roberto Kiyosaki metodikos treneriu Lietuvoje ir pradėjo rengti „Pinigų srauto klubus" ir kitus mokymus.

Šiuo metu Jurijus yra keleto verslų savininkas, „Starfish Academy" bendraįkūrėjas, knygos „Investavimo į Nekilnojamą turtą" bendraautorius, labdaros paramos fondo „Europa Pasauliui" steigėjas, asmenybės tobulėjimo ir verslumo blogo „Sėkmės pamokos" autorius, daugybės interneto kursų autorius. Jurijus investavimu užsiima nuo 2006 metų, pradėjęs nuo investicinių fondų šiuo metu savo investicijų portfelyje turi vertybinių popierių, NT, žaliavų ir verslų kombinaciją.

Verslininkas skleidžia žinią, kad daugumos savadarbių milijonierių praeitis yra kukli. Jie pradėjo nuo nulio arba buvo visiškai bankrutavę. Taigi, kai Jūs matote sėkmingus žmones, supraskite, kad taip nebuvo visada jų kelyje. Įprastai jie išgyveno sunkius laikus ir privertė, kad tai suveiktų jų naudai.


 PRAKTINIS SEMINARAS: Nuo ko prasideda finansinė laisvė? 7 žingsniai.

Mes tikime, kad kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus ir geografinės padėties, gali būti finansiškai sėkmingu. Sėkmė yra ne kas kitas, o tik pastebėtos galimybės ir pasinaudojimas jomis. Kad galimybės būtų pastebėtos, turi būti atitinkamas pasiruošimas, t.y. turėti pakankamai suvokimo, kokios tos galimybės, kokiais vėjais atpūstos ir kokį rezultatą gali atnešti. Visa tai yra žinios iš tos srities, kurioje siekiate. Antras sėkmės ingridientas yra aplinka, kurioje jūs gyvenate ir veikiate. Nes aplinka gali arba skatinti kelią sėkmės link arba atvirkščiai.

Užsiėmimo metu sužinosite, kokie šiuo metu uždirbimo principai veikia Lietuvoje ir kokius įrankius geriausia naudoti, kuo geros investavimo galimybės skiriasi nuo blogų, teisingi finansiniai patarimai nuo klaidingų, kaip susidaryti finansinį planą ir valdyti pinigų ir laiko resursus. Taip pat bus pasidalinta naudingais praktiniais pavyzdžiais ir konkrečiomis istorijomis žmonių, kurie taikydami Kiyosaki modelį jau gali pasigirti gerokai išaugusiomis pasyviomis pajamomis.

Viskas priklauso, tik nuo nusiteikimo, pasiryžimo ir svarbiausia nuo noro keisti savo gyvenimą. Jei jūs žinote KĄ norite pakeisti, mes pasidalinsime KAIP tai padaryti.

Tik didindami savo finansinio išprusimo lygį Jūs geriau spręsite savo asmeninius finansinius iššūkius ir sunkumus. Pažvelkite į pinigų pasaulį kitoje šviesoje!

950x250