gabrielė gendvilaitė fotoNuotr. asmeninio archyvoGydytoja Gabrielė Gendvilaitė dirba klinikoje „Endobiogenika“ ir kasdien remdamasi endobiogenikos principais konsultuoja įvairiomis ligomis sergančius pacientus. Endobiogenika - tai tokia sritis, kurioje į organizmo veiklą pirmiausia žiūrima per hormonų prizmę, nes būtent hormonai yra patys pagrindiniai mūsų organizmo valdytojai, lemiantys ne tik mūsų organizmo vidinius procesus, bet ir kūno sudėjimą, mąstyseną ir elgseną.

Ji yra viena iš nedaugelio gydytojų Lietuvoje išklausiusių pagrindinius 2 metų trukmės endobiogenikos ir integralios medicinos kursus su JAV lekt. med. dr. Kamyar Hedayat bei Endobiogenikos pradininku, prancūzu J.C. Lapraz, gilinusi praktines žinias papildomuose kursuose su kolegomis iš Meksikos, kur endobiogenika yra finansuojama iš Mexico miesto sveikatos biudžeto lėšų, bei praktiniuose užsiėmimuose su praktikuojančiais gydytojais iš Vokietijos, Prancūzijos bei Belgijos. 

Savo veiklos gydytoja neapriboja vien pacientų gydymu, ji taip pat organizuoja seminarus, kuriuose dalinasi savo žiniomis ir pastebėjimais apie hormonų bei nervų sistemos įtaką asmenybės bruožams. Taip pat su kolegėmis organizuoja kursus ir dėsto gydytojams, norintiems išmokti endobiogenikos teorijos.


PRAKTINIS SEMINARAS: Kaip hormonai reguliuoja mūsų kūnus, mintis ir emocijas?

Ar žinote, kodėl vieniems būdingos vienos ligos, o kitiems kitos? Kodėl streso metu vieni susikausto, o kiti mobilizuojasi kovai? Kodėl vieni dažniau jaučia nerimą, o kiti pyktį? Kodėl vieniems lengvai pavyksta būti čia ir dabar, o kitų mintys nukrypsta į ateitį, orientavimąsi į tikslą? O ar žinote, kad yra tokių hormonų, kurie lemia mūsų kūrybiškumą, kurie padeda priimti sprendimus, kurie lemia mūsų motyvaciją, kurie daro mus organizuotas ir tvarkingas?  

Į kiekvieną iš šių klausimų yra atsakymas. Žinodami savo pliusus ir minusus, pavojus, kurie gali būti mums būdingi, lengviau galime priimti sprendimus ir savimi pasirūpinti. Šis praktinis seminaras leis pažvelgti į save iš kito, tikriausiai dar mažai pažįstamo kampo – hormonų pusės.

Visi mes esame individualūs ir skirtingi. Hormonų aktyvumas, hormoniniai ryšiai, jų reliatyvus santykis vieno su kitu yra tai, kas lemia mūsų charakterius. Sakysit, jūsų asmenybės bruožus lemia jūsų protas, jausmai ir emocijos? Taip, teisingai, tačiau smegenų vystymąsi, jausmus ir emocijas, kaip ir visą mūsų kūną, taip pat valdo hormonai. 

Svarbu yra kuo geriau save pažinti, kad galėtume suprasti, kodėl elgiamės vienaip ar kitaip, kodėl kartais liūdna, kartais pikta, o kartais jaučiame nerimą. Seminaras skirtas žingeidžioms moterims, mėgstančioms klausti ir ieškoti atsakymų. Norinčioms sužinoti kažką naujo apie save ir aplinkinius. Toms, kurios išdrįstų pradėti stebėti save, savo organizmą, nagrinėti savo pojūčius ir emocijas bei priimti faktą, kad mes visi esame skirtingi ir nei vienas variantas nėra geresnis ar blogesnis, svarbiausia tik suprasti kaip siekti balanso.

950x250