dovilė urbanaitėNuotr. asmeninio archyvoVerslininkė, didžiausios Tenerifėje vestuvių planavimo kompanijos „Barefoot Bride” įkūrėja, kuri verslą Ispanijoje pradėjo iš karto po universiteto baigimo Jungtinėje Karalystėje.

Prieš metus įkūrė veiklių moterų bendruomėnę „She Is Glowing”, kuri jau vienija beveik 20 000 moterų, organizuoja verslo vystymo ir asmeninio tobulėjimo renginius. 

Be šių veiklų, Dovilė aktyviai konsultuoja moteris, pradedančias savo verslą ar vystančias savo asmeninius prekinius ženklus. „Labai noriu, kad kuo daugiau moterų patikėtų savimi ir išdrįstų įgyvendinti savo svajonę. Dažnai bendrauju su protingomis, veikliomis moterimis, kurios be galo nepasitiki savimi ar nežino nuo ko pradėti ir tai stabdo jas nuo savo veiklos vystymo. Mano tikslas – padėti moterims įveikti šias kliūtis”.


Praktinis seminaras: Nuo idėjos iki verslo – Tavo verslo planas per 90 minučių.

Verslo pradžia gali būti labai miglota – regis, kad visko tiek daug, kad net nežinia nuo ko reikėtų pradėti ir kur sukoncentruoti dėmesį. Šio seminaro misija – padėti tau susidėlioti trumpą, aiškų ir suprantamą verslo planą, kurį turint verslo pradžios procesas nebus toks bauginantis. Jo metu aptarsime 8 svarbiausius žingsnius, kuriuos būtina apsvarstyti prieš pradedant savo veiklą.

Šis seminaras – tobula vieta toms, kurios dar tik svajoja apie savo verslą arba jau žengė pirmuosius žingsnius, tačiau dažnai jaučiasi sutrikusios ir dvejojančios, ar verta žengti šiuo keliu.

Seminaro metu sužinosite:

  • Idėjos ir verslo pagrindai – kas, kaip, kam ir kodėl?
  • Prekės ženklas – stipraus verslo ar asmeninio prekinio ženklo kūrimo pagrindai.
  • Pardavimai – pardavimų procesas paprastai.
  • Marketingas – marketingo platformos ir įrankiai.
  • Finansai – esminiai dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti.
  • Klientų aptarnavimas – laimingi klientai = verslas, kurį norisi rekomenduoti.
  • Efektyvaus verslo įrankiai – sistemos ir procesai.
  • Komanda – ką daryti, kai tavęs vienos jau nebeužtenka.

950x250