andrius ivanovasNuotr. asmeninio archyvoKonferencijų metu girdime daug įdomių pranešimų: istorijų kurios paliečia, pavyzdžių, kurie įkvepia. Kaip sukuriami tokie pranešimai? Kaip kuriamos kalbos, kurios turi galią įkvėpti, perkeisti? Kam reikia tokio įgūdžio?

Gebėjimo kurti tokias kalbas reikia ne tik tiems, kurie ruošiasi konferencijai. Net viena gera kalba gali pakeisti Jūsų gyvenimą. Savo verslo idėjos pristatymas gali padėti pritraukti reikalingą finansavimą, partnerių, bendraminčių, kolegų pritarimą, atverti naujas rinkas. Prisistatymas per darbo pokalbį – padėti gauti svajonių darbą. Ir tai tik keli pavyzdžiai.

Jei jau skaitote šias eilutes, turbūt kalbėjimas Jums aktualus. Neverta atidėlioti. Kviečiame išdrįsti įvaldyti iškalbą: gebėjimą, kuris atveria duris.

Kaip vyks užsiėmimas:

Kaip vyks užsiėmimas? Aktyviai. Aktyviai gilinsimės, bandydami suprasti, kuo skiriasi paprastas informacijos perdavimas nuo įkvepiančios kalbos. Tyrinėsime, kokie yra pagrindiniai komponentai, jų įtaka kalbų paveikumui. Per skirtingas praktikas keliausime kartu su Retorika.lt lektoriumi, viešosios kalbos specialistu Andriumi Ivanovu. Dirbdamas rinkodaros komunikacijos srityje, dėstydamas universitete, Andrius sukaupė daug įvairialypės patirties, kuria dalinasi komponuodamas teoriją su praktika. Aktyviai įsitraukus, užsiėmimo metu išmoksime sakyti improvizuotas kalbas porose ir grupėje, taikyti skirtingus vertės kūrimo kalboje būdus. Po dirbtuvių išeisime sužinoję, kaip paruošti stiprią kalbą, kaip savo kalbą pritaikyti skirtingoms auditorijoms, kaip iškomunikuoti savo idėją taip, kad ji pasiektų auditorijos protą ir širdį.

Pasiruošimas užsiėmimui:

Į užsiėmimą ateiti su gera nuotaika. Jei yra noro pasiimti maksimalią naudą, verta turėti, kur pasižymėti geras mintis.

Retorika.lt – tai specializuoti viešojo kalbėjimo mokymai. Mokymų metu ugdomas kiekvieno kalbėtojo autentiškumas, charizma, padedama atrasti savo balsą, suprasti, kaip kurti efektyvias kalbas. Čia dirba visa skirtingų sričių profesionalų lektorių komanda. Andriaus sritis – įtaigių kalbų konstrukcija. Į tai lektorius gilinasi daugiau kaip 6 metus. Per tą laiką jis pravedė daugiau kaip 15 tęstinių mokymų, 30 mokymų programų įmonėms ir valstybinėms institucijoms, konsultavo ruošiantis tiek Lietuvos, tiek užsienio konferencijoms. Lektoriaus auditorija - skirtingų sričių profesionalai, padalinių, įmonių vadovai, mokslininkai, baigiamųjų kursų studentai.

Per konferenciją vyksiančius mokymus dalyviai turės galimybę pasipraktikuoti ir pamatyti, kaip galima panaudoti ir kokią įtaką turi viešojo kalbėjimo įgūdžiai.

Dalyvių skaičius ribotas, tad Į užsiėmimus būtina registracija, apie kurią paskelbsime likus savaitei iki renginio.

950x250