VIETŲ NEBĖRA.

Atrask tapybos džiaugsmą ir sukurk nuostabų paveikslą C. Monet „Vandens lelijos”

irena antanavičiūtė karpytaNuotr. asmeninio archyvoKviečiame jus išdrįsti ir išbandyti tapybą! Po kiek daugiau nei valandos trukmės užsiėmimo būsite ne tik atradę naujų sugebėjimų, bet ir turėsite nuostabų darbą, kuris papuoš jūsų namus.

Kaip vyks užsiėmimas:

  • Užsiėmimo metu tapysite akriliniais dažais ant 30x40cm dydžio drobės.
  • Visuomet matysite vieną nutapytą paveikslą ir vieną, kurį tapytoja pieš kartu su jumis. Ji trumpai papasakos apie paveikslą, parodys pagrindinius kompozicijos elementus.
  • Kiekvieno žingsnio pradžioje paaiškins bei parodys, kaip susimaišyti skirtingas spalvas, patars, kaip išgauti norimą atspalvį.
  • Užpildę visą drobę pabaigsite paveikslą uždėdami jo akcentus ir žinoma pasirašydami!

Pasiruošimas užsiėmimui:

Vienintelis dalykas kurio reikės - išdrįsti paimti teptuką į rankas.

Prie stalų rasite tapybai jau paruoštas drobes ir dažus, teptukus bei prijuostes, kurios apsaugos jūsų drabužius.


„Dvi taurės meno” – tai tapybos studija, kurioje tapyti gali kiekvienas. Pagrindinis tapybos studijos tikslas nėra mokyti, bet suteikti galimybę atrasti tapybos džiaugsmą ir jau pirmo užsiėmimo metu sukurti nuostabų paveikslą, kurį galėsite kabinti ant sienos ar dovanoti draugui.

Renginio metu atsiribosite nuo aplinkinio pasaulio ir pasinersite į kūrybos procesą. Jums nereikės rūpintis niekuo, nes patyrusi tapytoja žingsnis po žingsnio papasakos, kaip nutapyti paveikslą, o jums tereikės paimti į rankas teptuką, atsipalaiduoti ir nusiteikti jaukiam laiko praleidimui. Visi dienos rūpesčiai tols su kiekvienu potėpiu, o renginio pabaigoje būsite ne tik sužinoję naujų dalykų apie save, puikiai praleidę laiką, bet ir rankose laikysite savo sukurtą darbą.

Tapybos patirtis nereikalinga! Nesvarbu, kada paskutinį kartą laikėte teptuką rankose.

Tapysime C. Monet „Vandens lelijos”

03.08 monet vandens lelijos 50x70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

950x250