spakliusNuotr. asmeninio archyvoJos turėjo viską – gerą darbą dideliame paslaugų centre Vilniuje bei, žinoma, gerą atlyginimą. Tačiau vaikų priežiūros atostogos ir bendra aistra vizažui viską apvertė aukštyn kojom. Į darbą jos nebegrįžo – vietoj to atsirado grožio salonas.
Monika ir Polina daugiau nei prieš penkerius metus išdrįso išeiti iš gerai apmokamo darbo biure ir siekti savo svajonės būti profesionaliomis vizažo meistrėmis. Savo karjeras pradėjusios atskirai, prieš trejus metus nusprendė įkurti dabar jau beveik moterų bendruomene tapusią makiažo studiją „Špaklius".
Abi moterys turi po tris vaikus, nuolat mokosi ir tobulinasi savo profesinėje srityje, administruoja grožio studiją „Špaklius" ir kuria savo sėkmės istoriją. Nes išdrįsti pradėti yra pirmas, didžiausias žingsnis, o kad istorija vystytųsi ir būtų gyva, reikia tiesiog dirbti.
„Kas nutiko „Špakliuje" ir lieka „Špakliuje". Tai frazė apibūdinanti mūsų klientų pasitikėjimą mumis. Pasitikėjimą mūsų teikiamomis paslaugomis, profesionalumu ir diskretiškumu, kai atėjus grožio procedūrai, norisi patylėti, arba tiesiog iš širdies išsišnekėti. Skani kava, profesionaliai atliekamos paslaugos ir draugiška „Špakliaus" atmosfera, kurios dirbtinai nesukursi. Ją kuriate jūs, mūsų mylimi lankytojai."  – savo grožio saloną pristato moterys.
 
Jos sako, kad net klientai kartais paklausia, ar tai – vienintelė jų veikla.
 GROŽIO PATARIMAI IR MAKIAŽO SAU PRAKTINĖS DIRBTUVĖS. „Špakliaus" grožio patarimai nėra apie kas madinga šį sezoną ar kokio atspalvio pudrą ar lūpdažį jums reikėtų turėti tam, kad jūs atrodytumėte, o svarbiausia jaustumėtės graži. Moters grožis prasideda nuo vidaus, kad ir kaip tai banaliai skambėtų: nuo išsilavinimo, turimų tikslų, vertybių, darbštumo, ir mylinčių žmonių aplinkos. Nuo mokslų ir išminties ir priklauso gebėjimas pritaikyti, derinti, arba kūrybingai pažvelgti į turimus ar norimus dalykus."  – su šypsena veide savo mintimis dalinasi Polina.spaklius 1Nuotr. asmeninio archyvo
„Turime atminti, kad gražiausias moters aksesuaras, galintis pakeisti bet kurį vaizdą veidrodyje yra šypsena. Šypsena, spindinčios akys ir spindintys plaukai. O tam, kad turėtumėte spindinčius plaukus, jais rūpintis reikia, taip pat, kaip ir oda. Patikėk rūpintis savimi profesionalams, bent ypatingomis progomis, lai kiekvienas atlieka savo darbą, kurį moka geriausiai." – su entuziazmu ją papildo Monika.
„Būk savimi! Jauskis laisva atrodyti būtent taip, kaip jautiesi tą dieną. 
O tam, kad būtume geros nuotaikos arba ją susikurtume, privalu skirti laiko sau. Būtinai atrask laiko savo mylimai veiklai ir mylimiems žmonėms. Atrask laiko meilei sau. Nes įkvėpimas ir esi tu."  – pritardamos viena kitai savo patarimais dalinasi moterys.
Šiais ir kitais grožio patarimais Monika ir Polina dalinsis konferencijoje „Išdrįsk pradėti" makiažo sau dirbtuvėse.
Kaip atrodyti tvarkingai, estetiškai ir dalykiškai per verslo susitikimą ar darbo pokalbį ir tuo pačiu kaip transformuoti dalykinį makiažą į vakarėliui skirtą įvaizdį? Sužinosite makiažo sau dirbtuvėse. „Špaklius". Tik su meile ir dėl Jos.
Dalyvių, kurioms bus suteiktos visos reikalingos priemonės, skaičius ribotas, tad į užsiėmimus būtina registracija, apie kurią paskelbsime likus savaitei iki renginio.
  
950x250