unnamed

Registracija į užsiėmimus:

13:00-14:00 val. - VIETŲ NEBĖRA.

15:30-16:30 val.  VIETŲ NEBĖRA.

henrikas šalūgaNuotr. asmeninio archyvoHenrikas Šalūga – gali net nemirktelėjęs suskaičiuoti ir be klaidų iš atminties užrašyti daugiau kaip 5001 π konstantos skaitmenį po kablelio. Turėdamas fenomenalią atmintį, per 12 patirties metų ją sugebėjo taip išlavinti, jog net 5 kartus iš eilės yra laimėjęs Lietuvos π čempionatą ir atstovavo mūsų šalį pasaulio atminties čempionate. Savo talentą ne kartą demonstravo ir televizijoje bei vedė daugiau nei 100 įvairiausių seminarų bei mokymų apie tai, kaip išlavinti savo atmintį ir lengvai prisiminti informaciją, laikant sudėtingus egzaminus ar mokantis. Henrikas įsitikinęs, jog gebėjimas mokytis ir greitai tobulėti yra pats svarbiausias įgūdis, kurį gali turėti šiuolaikinis žmogus. 

Didžiulis aplinkinių susidomėjimas atminties treniravimu, paskatino įkurti „Atminties akademiją“, kurios tikslas – siekti, kad efektyvios mokymo(si) metodikos taptų žinomos ir prieinamos kiekvienam bei būtų mokomos visose Lietuvos mokyklose. Tikimasi, jog įvaldžius šias metodikas kiekvienas iš mūsų gali mokytis bent tris kartus greičiau ir efektyviau. Taip būtų galima greičiau baigti mokyklą, universitetą ir pasiekti stulbinamų karjeros aukštumų.

„Genijais negimstama, jais tampama ir mes žinome kaip pažadinti genijų jumyse!“, – teigia H. Šalūga. Svarbiausia išmokti efektyviai mokytis, kad daugelis galėtų išmokti bet kokį pageidaujamą naują dalyką ar pagerinti jau savo turimus įgūdžius. Tai itin praverstų
pačiomis svarbiausiomis akimirkomis: egzaminų metu, verslo susitikimuose ir netgi asmeniniame gyvenime.


ATMINTIES LAVINIMO SEMINARAS IR PRAKTINĖS DIRBTUVĖS. Ar norėtumėte gebėti greitai įsiminti visų naujų kolegų, klientų ar verslo partnerių vardus? O gal norite praplėsti užsienio kalbos žodyną 100 žodžių per 1 val. greičiu arba tiesiog atsiminti banko kortelių PIN kodus bei artimųjų telefono numerius? Tai tikrai įmanoma! „Atminties akademijos“ įkūrėjas ir lektorius Henrikas Šalūga jus susipažindins su efektyviausiais mokymosi ir įsiminimo metodais, kurių pagalba galėsite greitai įgyti naujų įgūdžių bei kompetencijų.

Seminaro metu dalyviai turės galimybę išbandyti ne tik minėtas metodikas praktikoje bet ir užduoti klausimus rūpimomis temomis.  Prašome turėti su savimi užrašinę ir rašiklį, nes bus pateikiama keletas pratimų raštu, o svarbiausia – nepamirškite atsinešti geros nuotaikos bei smalsumo.

950x250