marija mikalauskienėNuotr. asmeninio archyvoŠvytinti išmintinga ir nuolat besimokanti moteris, mylinti žmona ir antroko mama. Profesiniame gyvenime – viešojo kalbėjimo ir baimės paleidimo trenerė. Jau daugiau nei 10 metų jos didžiausia aistra ir troškimas – padėti kiekvienam žmogui rasti savo kalbą su pasauliu. Savo autentišką kelią dalintis tuo, kas jam svarbiausia. Ji dirbo su „Own the Room“, viena pasaulyje garsiausių viešojo kalbėjimo mokyklų, taip pat su visiems mums žinomomis kompanijomis (Siemens, Facebook, LinkedIn, BMW ir t.t.), TEDx pranešėjais, politikais, aktoriais ir net antrokais, mokydama juos lyderystės paslapčių. Kasmet apie 4 mėnesius Marija skiria savityrai.


PRANEŠIMAS: Pasirink drąsą: vidinės laisvės įtaka tavo sėkmei

Ar pastebėjai, kad kai kurie žmonės (o gal kartais ir tu?) prisiriša prie savo emocijų ir leidžia joms valdyti gyvenimą? Tai labai dažna. Taip dažna, kad mes nesudvejoję laikome tai norma. Esame įsitikinę, kad užplūdus liūdesiui, pykčiui, nepasitikėjimui savimi ar baimei nieko negalime padaryti. Kad tai, kas su mumis vyksta, – neišvengiama. Tuomet tenka atsitraukti ir laukti, kol emocijos praeis (jei susilaikome ir nesukeliame dar didesnės katastrofos jas išlieję ant „nekaltų" kitų). Taip neturi būti. Tau nereikia atsitraukti. Tu gali keisti savo emocijas. Ir gali pasirinkti tas, kurios tave įgalina, sustiprina, veda į priekį. Ir tiesiogiai lemia tavo sėkmę arba... ne.

Viena skaudžiausių ir bene pati dažniausia emocija – baimė. Kai bijome veikti, priimti sprendimą ar kalbėti viešai – dažnai jaučiamės silpni ir bejėgiai. Esame linkę atsisakyti savo norų ir „sumenkinti" savo svajones ar net po storais „nepavyks" minčių kilimais uždangstyti savo pačių begalinį potencialą. Kaip pasikeistų tavo gyvenimas, jei nustotum tai daryti? Jei turėtum įrankį pakeisti baimę tikėjimu savimi, jėgos būsena ir, galiausiai, prasmingu veiksmu?

Savo pranešime Marija pasidalins mokslo atradimais apie tai:

  • Kaip veikia tavo smegenys.
  • Kodėl tu bijai.
  • Kaip gali perprasti savo baimę.
  • Ir kaip gali ją pasitelkti savo sėkmei. 

950x250