lina danienė Nuotr. asmeninio archyvo„Svajonių dirbtuvių“ įkūrėja ir lektorė, profesinio augimo konsultantė, mokymų fasilitatorė. Vadyba, lyderyste ir profesinio augimo temomis Lina susidomėjo  studijuodama VDU Švietimo akademijoje (buvęs Lietuvos edukologijos universitetas), kur įgijo vertingų pedagogikos ir psichologijos žinių. Noras tobulėti vėliau paskatino tęsti studijas Tarptautinėje verslo mokykloje. Profesinio augimo konsultantė turi švietimo bei verslo administravimo bakalauro laipsnius, baigė vadovų magistrantūros studijas ISM universitete.

Per savo profesinę karjerą Lina Danienė dirbo skirtingose pozicijose (nuo specialistės iki padalinio ar organizacijos vadovės), įvairiuose sektoriuose (privačiame, viešąjame, nevyriausybiniame) ir įvairiose kultūrose (lietuviškoje, skandinaviškoje, globalioje). Mokymuose veikli moteris pritaiko žinias įgytas koučingo, vadovavimo ir lyderystės programose JAV, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje ir kitose šalyse. „Svajonių dirbtuvių“ įkūrėja siekia, kad Lietuvoje kuo daugiau žmonių kurtų vertę sau ir kitiems, dirbdami mėgstamą darbą ir plėtodami nuosavus verslus, nes tai tiesiausias kelias į stiprią ir darnią visuomenę.

„Tiesą sakant, keisdami veiklą, iš tikrųjų savo gyvenimą keičiame maždaug 10  proc., o esminiai dalykai – mūsų charakteris, vertybės, ryšiai, įgūdžiai, gebėjimai – lieka tie patys. Paslaugumas, disciplina, kūrybiškumas, gebėjimas bendrauti, planuoti laiką – tai praverčia daugelyje sričių, ir ne toks jau didelis skirtumas, ar dirbsi banke, ar pardavinėsi gėles, – įsitikinusi Lina Danienė. – Pasitikintis savimi žmogus nebūna arogantiškas, netgi priešingai. Kai žinai, ko esi vertas, tau nereikia nieko įrodinėti kitiems. Tuomet nebijai atsipalaiduoti, rizikuoti ir klysti.“

Svarbu rasti savo stiprybes, atverti naujas augimo galimybes ir įgyvendinti savo svajones. Remdamasi patikrintomis tarptautinėmis metodikomis (seminaruose naudojama verslininko ir verslo eksperto Rogerio James Hamilton sukurta metodika bei testai, skirti profesiniam tobulėjimui, karjeros ir verslo plėtojimui, asmeninio ir komandos efektyvumo didinimui), sėkminga 17 m. vadovės karjera bei darbo su keliais tūkstančiais profesionalų patirtimi, Lina kviečia pokalbiams, kuriuose gimsta aiškumas ir ryžtas kurti gyvenimą pagal savo taisykles.


Pranešimas: Kodėl šiandien yra geriausias laikas pradėti?

Ar tau būna, kad puiki idėja aplanko „netinkamu" metu? Gal darbe šiuo metu tiek skubių reikalų, kad nėra kada nė pagalvoti apie naujus dalykus? Gal sutuoktinis neseniai pradėjo verslą, todėl teks palaukti ramesnių laikų? Gal vaikai per maži? Gal tėvai per seni? O gal pirma reikia padaryti kažką kita – susitaupyti pinigų, susiremontuoti būstą, gauti diplomą? 

Trumpam atidedame tikslo įgyvendinimą tikėdami, kad užsidegimas neišblės ir, atėjus tinkamam laikui, ryžtingai imsimės veiksmų. Deja, galimybių švytuoklė niekada nesustoja – jei nejudame pirmyn, vadinasi, judame atgal ir tolstame nuo išsikeltų tikslų. 

Laikui bėgant entuziazmas ima blėsti, randasi vis daugiau priežasčių atidėlioti, kritiškiau vertiname savo šansus.  Ieškome ne naujų galimybių  veikti, o įtikinamesnių pasiteisinimų. Imame svarstyti, ar svajonė nepareikalaus per didelių aukų: kas jei ji pastūmės mus į perdegimą, sugriaus santykius su artimais žmonėmis, pakenks reputacijai, tik išeikvos laiką ir pinigus? Patikėję, kad naujoji galimybė kelia pavojų mūsų laimei, atsisakome jos taip ir nesužinoję, kur ji galėtų mus nuvesti. 

Perprask savo vidinį motyvacijos mechanizmą ir sužinok, ką turi padaryti šiandien, kad įgyvendintum savo tikslus, net jei jie atrodo sunkiai pasiekiami. 

Pranešime sužinosite:

  • Kodėl ne visada pavyksta įgyvendinti tai, ko trokštame?
  • Kas nutinka, jei turėdami tikslą, atidedame jo įgyvendinimą?
  • Kodėl svajonės kartais tampa našta, o mes – savo troškimų aukomis?
  • Kas padės susigrąžinti ir išlaikyti motyvaciją veikti?

PRANEŠIMO VERTĖ. Pranešime sužinosite kaip veikia vidinis motyvacijos mechanizmas ir kodėl neretai prarandame užsidegimą veikti. Lektorė pasidalins savo asmenine patirtimi ir pasiūlys praktinių patarimų kaip susigražinti įkvėpimą ir įgyvendinti trokštamus pokyčius savo gyvenime.


950x250