img 7074 iš archyvoNuotr. asmeninio archyvoVerslo psichologė, lektorė, „Triple O Consulting“ partnerė ir konsultantė. Psichologų sąjungos narė, sertifikuota EuroPsy psichologė. Psichologiją studijavo Lietuvos ir Suomijos universitetuose. Turi daugiau nei 10 metų patirtį dirbant organizacijų konsultavime ir vystyme. Veda streso valdymo seminarus didelėms žmonių grupėms ir organizacijų vadovams bei komandoms. Streso valdymo tema praktiškai dirba jau 12 metų. Nuolatinė pranešėja didžiausiose Lietuvos konferencijose, straipsnių autorė psichologijos leidiniuose.

„Gyvenime mėgaujuosi procesu. Tą patį darau ir tada, kai dirbu – vedu mokymus, o tai jau darau ilgus metus. Jaučiu, kad tai yra mano pašaukimas. Mano tikslas – padėti žmonėms atskleisti ir išnaudoti vidinį potencialą, kurį turi kiekvienas. Tai darau mokymų metu subtiliai prisiliesdama prie įvairiausių žmonių, juos įkvėpdama, motyvuodama augimui, pokyčiams ir meilei sau,” – pasakoja Laura.

Streso valdymas, įsiklausymas į save – ne tik Lauros profesinio domėjimosi sritis, tai ji taiko savo gyvenime, tad pati spinduliuoja vidine ramybe: „Mano darbo su žmonėmis stilius nėra triukšmingas. Aš moku klausytis, išgirsti ir padedu atsiskleisti. Aš įkvepiu kitus ne psichologinių manipuliacijų technikomis, o nuoširdumu ir pozityvumu. Mėgaujuosi procesu ir natūraliai užkrečiu tuo mėgavimusi tuos, su kuriais esu drauge. Anksčiau būčiau pavadinusi save perfekcioniste, bet, po ilgai trukusių sąmoningų pastangų, dabar galiu teigti, kad moku sau leisti būti netobula, pažeidžiama ir mylėti save.” Laura kviečia leisti sau patirti šią būseną – pirmiausia susipažįstant su praktiniais būdais, kaip atsipalaiduoti ir labiau išgirsti save.


Pranešimo tema: Kodėl gyvenime turėtume patys kelti sau iššūkius?

Visi mes dedame pastangas, kad gyvenime susikurtume sau komfortą. Ir tada, kai jau gyvenimas pasidaro patogus, dažnai nebenorime to komforto paleisti. Daugybė žmonių pasiekia ribą, kai nustoja mokytis, nustoja domėtis, nustoja kelti sau iššūkius. Jie dirba darbą, kurį gerai žino, bendrauja tik su tais žmonėmis, kuriuos gerai pažįsta, laisvalaikiu veikia vis tą patį, ką yra įpratę veikti. Tačiau smegenis tyrinėjantys mokslininkai sako, kad

toks gyvenimo būdas nėra naudingas mūsų smegenims ir mums patiems.

Pranešime sužinosite:

  • Kodėl kiekvienas mūsų turėtume tapti iššūkių mylėtoju?
  • Kas darosi su mūsų plastiškomis smegenimis, jei iššūkių gyvenime nebelieka?
  • Kokiose srityse turėtume kelti sau iššūkius? Kaip galime keisti savo požiūrį į iššūkius ir tapti iššūkių mylėtojais?

PRANEŠIMO VERTĖ. Atsakymai kiekvienam, kuriam kartais pritrūksta motyvacijos išlipti iš savo komforto zonos ir imtis veiksmų, padedančių praplėsti komforto zoną.

950x250