justina klyviene fotoNuotr. asmeninio archyvo

Inovacijų laboratorijos „Future Leadership“, padedančios verslams diegti inovacijų kultūrą įmonėje įkūrėja ir vadovaujanti partnerė, inovacijų konsultantė bei pirmojo Lietuvoje moterų inovacijų sprinto ir „Women for Global Challenges“ autorė ir organizatorė.

Inovacijų kūrimo Justina mokėsi Karališkajame meno koledže Londone, IDEO kompanijos mokymuose bei Amsterdamo dizaino akademijoje.

Savo veikla Justina aktyviai siekia paskatinti kuo didesnį kiekį žmonių įsitraukti į inovacijų kūrimą. Moteris itin didelę dalį savo laiko skiria konsultacijoms ir inovacijų kūrimo laboratorijų veiklai. Justina konsultuoja platų klientų ratą – nuo startuolių iki Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Ne ką mažiau svarbus ir kitas moters amplua – Justina yra trynukų mama, aktyvi Rotary bendruomenės narė, įvairių projektų mentorė ir ekspertė.


Pranešimo tema: „Kaip pereiti kiaurai...?“

Justina paneigs mitą, kad kai gyvenimas į mus eina „šacho“ ėjimu, išgyvena tik stipriausi, tik KITOKIE NEI MES. Išgyventi galime kiekvienas. Įveikti mums mestus „šachus“ galime kiekvienas. Ir tuo pačiu metu dar galime realizuoti savo asmenines idėjas kitose srityse. Kiekvienas. Kaip? Justina pasidalins savo patirtimi ir patarimais, kurie jai padėjo išnešioti ir susilaukti trynukų, įveikti sunkią ligą bei siekti profesinių aukštumų. Pranešime išgirsite apie tai, kaip nesėkmes paversti laimėjimu, kaip nesuklupti ir tapti stipresniems bei įsisąmoninti, kad kiekvienas mūsų žingsnis yra mūsų valioje. „Kiekviena diena reikalavo vis naujų pasirinkimų ir vis daugiau pastangų, aš mokiausi ir keičiausi, tačiau niekada nesustojau pradėti naujus dalykus,“ – savo asmeniniu išgyvenimo receptu dalinasi lektorė.

Pranešime sužinosite:

  • Kodėl gyvenime vienus sustabdo maža nesėkmė, o kitų ryžto neįveikia net didžiausios ligos?
  • Kur semtis stiprybės, kai, regis, žemė slysta iš po kojų?
  • Kaip tapti savo gyvenimo šeimininke?
  • Kokia lankstumo ir prisitaikymo galia įveikiant didžiausius gyvenimo iššūkius?
  • Ko galima išmokti sulaukus didžiausių gyvenimo išbandymų?

PRANEŠIMO VERTĖ.

Asmenine patirtimi grįstos žinios apie vidinę stiprybę ne tik išgyventi sunkią ligą, bet ir sėkmingai įgyvendinti savo tikslus. 

950x250