darius ražauskas iiNuotr. asmeninio archyvoSantykių ekspertas, asmeninis koučeris (ACSTH pagal ICF), saviugdos mokyklos įkūrėjas ir vadovas, lektorius, asmeninio efektyvumo treneris, turintis daugiau nei 10 metų santykių konsultacijų praktikos ir konsultavęs šimtus porų ir pavienių žmonių; skaitantis paskaitas ir pranešimus seminaruose bei konferencijose, santykių tema pasisakantis TV laidose ir straipsniuose.

Dariaus bagaže yra bent keturių autoritetingų mokslo institucijų diplomai (VDU, Krasnodaro aukštosios praktinės psichologijos mokyklos, Mayapuro instituto (Indija) Bhakti šastri (orientalistikos) studijų, Kauno pedagogų kvalifikacijos centro pedagoginių-psichologinių žinių kurso programos ir kt.). Pats Darius šešerius metus pats kuria santykius santuokoje, augina dvejų sūnelį.

„Laimingi, darnūs, subalansuoti, ilgalaikiai santykiai – sunkaus darbo vaisius. Paklauskite bet kurios poros, gyvenančios kartu bent porą dešimtmečių. Jei jie sutaria gerai, gerbia vienas kitą ir palaiko, tai – ilgalaikio ir sunkaus darbo rezultatas. Ir kitaip NEBŪNA! Nėra namų be dūmų! O jei galvojate, kad yra, laikas atsibusti“, – teigia Darius Ražauskas.


Pranešimas: Kaip pasiruošti santykiams?

Gyvenime mes viskam ruošiamės. Mokomės mokykloje, kaip rašyti ir skaityti. Vairavimo mokykloje mokomės, kaip valdyti automobilį. Universitete mokomės profesinių žinių. O, kaip su santykiais? Ar jiems reikia pasiruošti?

Mūsų niekas NERUOŠIA SANTYKIAMS. Jie tarsi turi pavykti intuityviai... bet ar norėtumėte sėsti į lėktuvą, kurį pilotuos naujas pilotas..? ...išmokęs intuityviai.

Santykiai yra mūsų laimingo gyvenimo pagrindas. Bet kartu tai labai labai sudėtingas „mechanizmas“, kurį dažniausiai sėda pilotuoti du INTUICIJA pasikliaunantys pilotai. Tad labai dažnai (statistiniai duomenys rodo ~60 proc.) santuokos pasibaigia katastrofa – skyrybomis, kur nukenčia ne tik „pilotai” bet ir „keleiviai”...

Bet ar tikrai visais šiais 60 procentų skyrybų atvejų susitiko NETINKAMI vienas kitam žmonės? Ar visais atvejais tiesiog praėjo meilės etapas? Ar tikrai tai tiesiog ne TAS žmogus, nes su TUO viskas būtų kitaip? Ar tikrai egzistuoja TAS žmogus? O galbūt TUO mes galime tapti vienas kitam?

Pasakų gyvenime nebūna. Nėra MAGIŠKOS antros puselės šiame pasaulyje, kuri jus padarys laimingu ilgam. Taip įsimylėti galima. Ir kol nesibaigs cheminių elementų, kuriuos gamina pats organizmas, antplūdis (o jis baigiasi visada), mes galvojam, va, PAVYKO. Meilė, šiluma, artumas ir viskas lengvai, gražiai.

Tik šnai, praeina metai ar pusmetis, ir įsimylėjimas pradeda garuoti. Cheminių elementų antplūdis mažėja – toks gamtos dėsnis. Mes pradedame galvoti. Ne tas. Suklydau. Ups.

Pranešime sužinosite:

  • Glaustai ir aiškiai pateiktus pagrindinius sėkmingų ir ilgalaikių santykių elementus.
  • Lūkesčių svarbą, buvusių partnerių įtaką, atleidimo vietą vystant santykį.
  • Rekomendacijas renkantis partnerį ir pagrindinius žingsnius ruošiantus kurti santykius.

PRANEŠIMO VERTĖ. Po šios pranešimo galėsite naujai pažvelgti į esamus santykius, juos atgaivinti arba sėkmingai pradėti naujus.

950x250