asta laukaitieneNuotr. asmeninio archyvo
Lektorė, verslininkė, „Šeimų universiteto" valdybos narė, programos porai – santuokinės meilės kurso Jai ir Jam moderatorė, XFM radijo laidos „Nuo poros iki šeimos" vedėja. Gimusi, augusi ir širdyje visada išliekanti šiauliete. Su vyru šiemet atšventusi 30-ąjį santuokos jubiliejų ketvirtojoje pokyčių konferencijoje moterims „IŠDRĮSK PRADĖTI 2020" pasidalins sėkmingos ir laimingos santuokos paslaptimis.


Pranešimas: Santuokos salsa: šoksime ar mindžiosime kojas?

„Norėtųsi visko greičiau ir paprasčiau. Iš santuokos mes tikimės įvykių, elgesio modelio matyto romantiniuose filmuose. O kartais norime santykių panašių į meniu, kuriame antroji pusė patiekta su tavo trokštamų vertybių bei geriausių savybių visuma... Mes norime gyventi stebuklinėje pasakoje. Ir dar.... mes norime niekada, niekada nesipykti.

Deja, santykiai ne vieno iš partnerių norų katalogas. Santykiai visada dviejų žmonių DUETAS. Ir ne paslaptis, dažniausiai sąjungoje abu netobuli.

Euforijai nuslūgus ir prasivėrus šeimyninio gyvenimo uždangai, ne vienai moteriai tenka nusivilti, išsigąsti svarstant: kas dabar bus??? Aktyvesnės imasi veiksmų, griebiasi vyro perauklėjimo plano, vargsta, veltui švaisto energiją, kol vieną lemtingą dieną supranta, kad mylėti reikia mokytis ir ši misija įmanoma!"

Pranešime lektorė Asta Laukaitienė pasidalins savo ir vyro santykių klystkeliais ir atradimais, bei paneigs vyraujančius laimingų santykių mitus:

  • Žinau, ko noriu aš. O ko nori kitas?
  • Konfliktai yra gerai. Kaip išmokti juose būti?
  • Šokyje veda vyras, o gyvenime... Ar verta leistis vedamai?
  • Žodis turi galią. Gal įmanoma suteikti sparnus?
  • Moteriškumo galia. Turi, bet ar naudojiesi?
  • Savirealizacija - reikšminga laimės formulės dalis. Kaip surasti savo x?

„Palengvinti gyvenimą poroje, įmanoma, tačiau tai labai asmeniška ir individualu," – sako lektorė. Santykiai – tai procesas, kuriam, kaip ir kitiems fizikiniams ar cheminiams procesams, galioja tam tikros sąlygos. Galime dėti katalizatorius siekiant santykių gerėjimo, arba viską daryti atvirkščiai, kol visiškai sustosime tobulėti. Visos problemos turi savo sprendimo būdą, o laiminga santuoka – savo formulę.

950x250