Vaiva Nepaitė-Stabingė – mylima mama ir žmona, sporto ir sveikatingumo erdvės „Diva namai“ įkūrėja. Sportas ir šokiai iš prigimties aktyvią moterį lydi nuo šešerių. Iškart po ekonomikos studijų, Oro jogaNuotr. asmeninio archyvobūdama vos 25-ių metų, moteris įkūrė „Diva namus“, kurie šiuo metu išaugo į sporto ir sveikatingumo erdvę pačioje Vilniaus širdyje. Tai vienas pirmųjų ir iki šiol sėkmingai veiklą vykdantis BUTIQ sporto ir sveikatingumo erdvės projektas, kuriame jo įkūrėja ir trenere dirbanti moteris veda kalanetiką ir oro jogą. Studijavusi kineziterapiją, papildomai žinias gilinusi Baltijos Koučingo mokykloje ir Ann Wigmore Natural Health Puerto Riko institute, Vaiva įgijo begalę sporto sertifikatų visoje Europoje ir Lietuvoje. Jauna moteris gali pasigirti nėščiųjų, akro ir oro jogos, stepo, klasikinės aerobikos, pilateso ir kitų sporto diplomų gausa.

„Mano gyvenime nėra dienos be sporto, skiriasi tik jo intensyvumas ir kiekis, ir taip kalbu ne tik kaip trenerė, bet ir kaip gera savijauta besirūpinanti moteris, mama. 

Norint turėti sveiką kūną, sportuoti būtina. Pradžia nėra lengva, bet tik būnant atkakliu pasiekiami rezultatai. Neatsisakykite trenerio pagalbos. Nereikalaukite rezultatų „čia ir dabar“. Nelyginkite savęs su kitais – visi mes esam skirtingi. Patikėkite, nepatogios pozicijos ir sunkūs pratimai priverčia išjudinti raumenis ir jų grupes, kurie iš lėto atrofuojasi, sunyksta jų nenaudojant. Skirtingi užsiėmimai reikalingi tam, kad būtų išjudintos skirtingos kūno, raumenų bei sausgyslių, kraujotakos ir nervinės sistemos. Nuotr. asmeninio archyvo
Tai ypač aktualu nugaros ir kaklo skausmais besiskundžiantiems ir kelio sąnario problemų turintiems žmonėms. Užsiėmimų metu visada pasakau sportuojančiam, kokia raumenų grupė dirba atliekant vieną ar kitą pratimą, ir kokius rezultatus turėsime ateityje sustiprinus atitinkamą raumenį.

Norint pamilti sportą ir jaustis sveikam, visų pirma reikia ryžtis pradėti sportuoti, o tuomet sportą paversti kasdieniu, geruoju savo dienos įpročiu. Kad sporte lydėtų sėkmė, visada siūlau atrasti Jums tinkantį trenerį, pasirinkti mėgstamą sporto rūšį ir būti kantriems siekiant ilgalaikių rezultatų.“

 

 

 

 

 

birstonas 1140x300