53248383 318461165688912 5855310828529516544 nNuotr. asmeninio archyvoVos pamojus burtų lazdele ar sėdint namie ant sofos ir nieko nedarant, norai pildosi tik pasakose. Tam, kad svajonė išsipildytų, reikia imtis realių gan aiškių veiksmų: pirma – vidinių, o vėliau ir išorinių.

Svajonių koliažas gali padėti išsigryninti Tavo tikruosius norus, išryškinti stipriąsias puses, gebėjimus ir talentus, ir padėti gauti tai, KO ESI VERTA. Sužinok, kaip teisingai pasirinkti svajonės kryptį, kaip išmokti svajoti drąsiai ir „nenupiginti“ savo svajonių. Įvardink tai, ko trokšti, sulipdyk iš smulkiausių detalių ir įsitikink, kad svajonės virsta realybe, tereikia su jomis šiek tiek padirbėti.

Dirbtuvių tikslas – paskatinti jus ATSIVERTI. Teisingai įsivardinus svajones, tinkamai jas formuluojant galime turėti tokią ateitį, apie kurią svajojame.

Suklijuok savo svajones iš gabalėlių ir sukurk rytdienos tikrovę!

Svajonės ant lapo – gili savęs pažinimo technika.

Svajonių koliažo gamyba – tai procesas, kurio metu renkamės, karpome, komponuojame ir klijuojame paveikslėlius ant lapo. Tai yra ne tik meditacinio pobūdžio veikla, tačiau ir gili savęs pažinimo technika – ėjimas į dialogą su pačiu savimi.

Paveikslėliai, spalvos, žodžiai ir simboliai sukelia mums vaizdinius ir asociacijas, per tai atsiveria mūsų vidinė istorija, savijauta, jausmai, giluminės vertybės, troškimai bei požiūris į save ir mus supantį pasaulį. Magiško ir įtraukiančio kūrybinio proceso metu pasąmonė atskleidžia tai, ko mes apie save nenutuokiame ar bijome sau pripažinti. Vizualizuojame savo tikslus ir svajones, atverdamos ateities perspektyvą, įsivardijame norus, atskleidžiame užslėptus troškimus ir juos įsisąmoniname. Kartu pašaliname baimes, suvaržymus ir apribojimus nuo savo svajonių.

Tikrasis grožis atsispindi Jūsų sukurtuose koliažuose, kiekvienas iš jų kvepia jūsų vidinio pasaulio unikalumu.

„Tai, ko tu ieškai, visada yra tavyje. Turi tik atpažinti. Neik kažin kur, neieškok kitur. Kitur yra tavyje. Ir visada ten buvo. Tu ieškai to, kas jau yra, to, kas esi tu – savaip jaučianti ir gyvenanti. Stabtelėk akimirką, sulaikyk savo lekiančias mintis ir sukilusius jausmus. Tyloje tai atrasi,“ – sako Rūta.

Jeigu tu nekursi savo gyvenimo, tai jį už tave sukurs kiti. Neatiduok šios galimybės į svetimas rankas – svajonių (ateities) koliažą susikurk pati!

 

Rūta Janukėnienė – sertifikuota koučingo specialistė (ICF), asmeninių pokyčių ir Points of you trenerė, lektorė. 2013 m. po 15 metų versle nutraukė veiklą pardavimų srityje ir pasuko saviugdos keliu. Baigusi koučingo mokyklą, dirbusi su mentoriais, pakeitė veiklos kryptį ir nuo to laiko veda asmenines ir grupines koučingo sesijas įmonėms ir fiziniams asmeninims. R. Janukėnienė konsultuoja verslo įmones pardavimų strategijos, efektyvaus pardavimų proceso bei pardavimų didinimo klausimais, turi daugiau nei 400 valandų koučingo praktikos.

Rūtos stipriosios asmenybės pusės: gebėjimas išgirsti, suprasti, palaikyti, paskatinti, padrąsinti įkvėpti. Šių gebėjimų dėka lektorė padeda tiems, kurie nori save pažinti, suprasti, atrasti, atsiskleisti ir kurti tokį gyvenimą, apie kokį svajoja.

birstonas 1140x300