lina šokaNuotr. asmeninio archyvoTerapinio užsiėmimo metu per pojūčius, asmeninį šokį  bei santykį su kita moterimi giliai prisiliesime prie tikrosios savęs, atsakydamos sau į svarbius klausimus:

  • Kokiame savo gyvenimo etape šiandien aš esu;
  • Kas man iš tiesų svarbu;
  • Kaip aš noriu/ nenoriu jaustis; 
  • Kokie vidiniai įsitikinimai riboja keliauti toliau.

Užsiėmimo metu remiamasi integruota kūno ir judesio terapijos technika, kuomet per judesį, šokį žmogus gali apie save „išpasakoti“ be žodžių – išreikšti emocijas, neišjaustas patirtis, sunkumus, problemas. Taip jis atpalaiduoja kūną ir protą, atlaisvina didelį kiekį gyvybinės energijos bei atranda atsakymus į sau rūpimus klausimus. Kiekviena ne iki galo išgyventa emocija palieka žymę mūsų kūnuose, kuri anksčiau ar vėliau virsta energetiniu bloku, t.y. atsiranda įvairūs skausmai, ligos ar prarandamas santykis su savimi bei kitais, gyvenimo balansas. Tokiais atvejais žmogus tarsi atsiduria aklavietėje, „užstringa“ patirtyse, klausimų sprendimuose, praranda gyvenimo džiaugsmą bei įkvėpimą. 

Terapijos tikslas – padėti žmogui pamatyti ir priimti savo tikrumą, kuris slepiasi  už įtampų, baimių, ribojančių įsitikinimų ir aplinkos įtakotų elgsenos modelių. Taip pat norima, kad moterys išgirstų savo kūno siunčiamas žinutes ir tęstų gyvenimo kelionę visai kita kokybe, iš ramybės taško – taikoje su savimi bei kitais, pasitikėjime, lengvume ir džiaugsme. 

„Santykis su kūnu man atvėrė duris į mano esmę ir begalinę apimtį. Jame sutikau savo širdį, žinojimą iš jausmo, pasitikėjimą visku, kas vyksta, net tuomet, kai niekas nevyksta pagal proto planą. Ten sutikau skirtingas savo puses, dualumą – šviesą ir tamsą, kuriuos besąlygiškai pamilau ir priėmiau, taip atverdama vartus džiaugsmui,“ – apie savo ryšį su kūno terapija pasakoja Lina.lina gulbinaitėNuotr. asmeninio archyvo

 

Lina Gulbinaitė – ypatingos pajautos moteris, „UPÈ“ kūno judesio praktikų kūrėja, laisvo šokio ir meditacijų meistrė, sertifikuota NIA trenerė, integruotos šokio judesio terapijos praktikė.  Mokėsi pas šokio-judesio terapeutą dr. Alexander Girshon.

Lina, dalindamasi savo vidine energija, suvokimu apie judesio galią, padeda sugrįžti į savo vidinius namus ir pajausti, prisijaukinti savo kūno kalbą, kuri ir yra tikroji žinutė apie save. Užsiėmimų metu ji puikiai sukuria erdvę, kurioje saugu atsiskleisti ir dalintis.

„Kūnas, kaip šventykla, į kurią taip norisi patekti tam, kad nurimti, tik kažkodėl prisigalvojame begalę priežasčių tą savo svarbiausią kelionę namo atidėti,“  – sako Lina.

Lina kūno terapiją kaip didžiausią pagalbą sau atrado pati išgyvenusi gyvenimo lūžį. Tai jai padėjo išgyventi skyrybas su vyru, sustiprėti dvasiškai ir finansiškai. Dabar ji džiaugiasi naujai sukūrusi šeimą, turi sėkmingą verslą prekybos srityje, kuris, kaip pati sako, ją „įžemina” po emociškai stiprių šokio praktikų.

 

 

 

birstonas 1140x300