rasa vk fotoNuotr. asmeninio archyvoŠiandien esu savo gyvenimo istorijos kūrėja. Man prireikė daugiau nei 30 metų, kad tai suprasčiau ir prisiimčiau atsakomybę už tai kas esu, kur esu ir ką bei kaip darau.

Visą gyvenimą turėjau daug norų ir dar daugiau priežasčių – kodėl negaliu jų pasiekti. Kodėl? Nes baisu, nes žinau/moku nepakankamai, nes galiu susimauti, nes ką žmonės pagalvos, nes kiti gali geriau.

Šiandien aš leidžiu sau bandyti, leidžiu sau jaustis nepatogiai, leidžiu sau nežinoti, leidžiu sau stengtis dėl to, ko noriu. Kas pasikeitė? Iš esmės – nieko. Aš tiesiog daugiau galvoju apie tai, ko ir kodėl noriu (prasmė – labai svarbu!), o ne tai, ką kiti pagalvos. Ar lengva? Nelengva, bet aš stengiuosi.

Per 1,5 metų įsitikinau, kad neįtikėtini dalykai vyksta, kai leidi jiems vykti!

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Po poros nerealių iššūkių, kuriuos pavyko sėkmingai įgyvendinti, ieškojau naujų. Mano tuomet sugalvotas naujas iššūkis – mesti iššūkį „Išdrįsk pradėti“ komandai ir pasiūlyti išdrįsti leisti man būti konferencijos vedėja J Komanda išdrįso man pasakyti ne J  Ar tai buvo mano nesėkmė? Ne! Tai buvo didelė sėkmė, nes ši pažintis su „Išdrįsk pradėti“ komanda man ir atvėrė galimybes prisiimti atsakomybę už darbą su konferencijos lektoriais bei aktyviai prisidėti prie dalyvių knygos kūrimo. Kokia patirtis, kokie kontaktai, kokios asmenybės! Apie tai aš nesvajojau.

Ir šiandien ši bendrystė tęsiasi. Šiandien aš esu atsakinga už pokyčių iniciatyvos kas mėnesį vykstančių renginių organizavimą ir moderavimą. Kodėl man tai svarbu? Nes: 1) aš turiu erdvę ir galimybes plėsti savo komforto zoną tūkstančiais mylių; 2) aš mokausi, aš bandau save, aš turiu teisę klysti ir bandyti dar kartą; 3) aš turiu galimybę būti žodžiais neapsakomos komandos dalimi ir mokytis iš kiekvieno; 4) aš turiu galimybę prisidėti prie to, kad moterys išdrįstų žengti žingsnį savo pokyčių link; 5) aš turiu galimybę pamatyti gyvenimą kitom spalvom, kitu kampu, kitom akim.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Visa, kas įvardinta aukščiau, yra pradžia. Norėčiau leisti sau eiti toliau.