nuotraukaNuotr. asmeninio archyvoEsu Karolina, šiuo metu studijuoju Vilniaus universitete, siekiu politikos mokslų bakalauro laipsnio. Šalia to, domiuosi komunikacija bei ryšiais su visuomene. Nuo manęs neatsiejamas dalykas – kelionės. Keliauju nuo mažumės ir mėgstu ne tik pačią išvykimo svetur akimirką - galiu valandų valandas sėdėti planuojant keliones, o po visko mėgstu raštu „suguldyti“ patirtus įspūdžius, kartais jie pasilieka mano pačios užrašuose, o kartais virsta ir straipsniais žurnalams. Mėgstu aktyvias keliones, kurių metu susipažįstama tiek su lankytinais objektais, tiek su šalies kultūra, ypač myliu kalnus, ten esančią užburiančią ramybę. Šiai dienai esu aplankiusi 23 valstybes ir juokaudama sakau, kad svarbu, jog amžiaus skaičius niekada neviršytų aplankytų vietų skaičiaus.

Apskritai, mėgstu aktyvų laisvalaikį, sportą, ypač bėgimą bei važinėjimą dviračiu gryname ore, kai atsipalaiduoja ne tik kūnas, bet ir mintys. Mėgstu fotografuoti ir dalintis kadrais savo Instagram paskyroje, į tai žiūriu kūrybiškai. Geriausiai atsipalaiduoju su knyga rankose – stengiuosi skaityti vos išpuolus laisvai minutei, o pastaruoju metu ypač pamėgau detektyvus.

Kodėl nusprendei prisijungti prie IŠDRĮSK PRADĖTI konferencijos organizavimo?

Visų pirma, atsitiktinai pamačiusi skelbimą, kad ieškomi savanoriai tekstų rengimui, pagalvojau, kad dabar yra tinkamas laikas ir proga patobulinti savo rašymo įgūdžius. Manau, kad geriausiai savo mintis išdėstau raštu, o sukurpusi gerą ir įtaigų sakinį pajaučiu tokį džiaugsmą kaip vaikas, gavęs saldainį. Studijų laiku tobulinau rašymą moksliniu stiliumi, šiuo metu jaučiu, kad atėjo laikas lavinti įgūdžius publicistikoje. Todėl, „Išdrįsk pradėti“ yra puiki terpė pasisemti tekstų redagavimo patirties.

Kas ne mažiau svarbu – konferencijos idėja ir skleidžiama žinia itin atitinka mano pačios vertybes. Pastaraisiais metais tiek studijos, tiek aplinka paskatino daugiau pamąstyti apie moterų veiklą, galimybes, lyčių lygybę. Manau, kad „Išdrįsk pradėti“ skleidžiama idėja yra itin svarbi ir padrąsinanti šiuolaikinę moterį, todėl man smagu ir gera prisidėti prie to sklaidos.

Kas yra Tavo IŠDRĮSAU PRADĖTI? Arba - ką norėtum IŠDRĮSTI PRADĖTI?

Drąsiausia, ką esu iki šiol padariusi buvo pasiryžimas išvykti į svetimą valstybę studijuoti visiškai vienai. Atsisveikinau su tėvais, vaikinu, draugais, palikau čia savo baimes bei tokią jaukią, bet niekur nevedančią komforto zoną ir pusmečiui išvažiavau. Tai buvo beprotiškiausias sprendimas mano gyvenime bei turbūt sunkiausia patirtis, bet dėka to laikotarpio šiandien į pasaulį ir save žiūriu visiškai kitu kampu ir esu be galo laiminga, kad tuo metu priėmiau šį iššūkį.

Manau, kad ateityje manęs laukia dar daug nuosavų išdrįsau pradėti, nes kaip pajauti, ką reiškia laimėti prieš save pačią, savo baimes ir neigiamas mintis, sunku sustoti. Todėl didesnius ar mažesnius iššūkius sau dabar keliu bene kasdien. Mano manymu, gyvenimas yra judėjimas į priekį. Turime tiek galimybių, kad stovėti vietoje (ypač, jei toje vietoje jautiesi blogai!) atrodo mažų mažiausiai neapdairu. Labai svarbu pažadinti tą galią, esančią mūsų viduje ir išgirsti ją sakant, kad nieko nėra neįmanomo. :)