Besiruošdamos ketvirtajai pokyčių konferencijai „Išdrįsk pradėti“ startuojame su nauju projektu! Išdrįsk pradėti TV filmuosime interviu su būsimos konferencijos lektoriais. Vaizdo įrašus galėsite peržiūrėti internete, o filmavimą galite stebėti gyvai „Coffee Spells“ kavos namuose. Po interviu suteikiame galimybę pabendrauti su lektoriais ir dalyviais. Dėl detalesnės informacijos apie artėjančius filmavimus sekite Facebook paskyroje „Išdrįsk pradėti“.

Pirmoji viešnia – majorė ROSITA KANAPECKAITĖ. Karininkė, kognityvinės ir elgesio krypties psichologė – psichoterapeutė, konsultuojanti ir vedanti paskaitas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje. Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) instruktorė, supervizorė.

„Jei turi tikslą, kuris tau toks svarbus, kad bijai net garsiai pasakyti, pavadink jį eksperimentu su galimybe, jog „nepavyks“. Nevykusį eksperimentą lengviau prisijaukinti nei žlugusią svajonę. Sek paskui TĄ, kuris išmano....ir niekada nenustok BANDYTI,“ – sako lektorė, šiuo metu daug tyrinėjanti sėkmingų žmonių įpročius.

POKALBIO TEMA – PSICHOLOGINIS ATSPARUMAS. Tai pagrindinis efektyviai funkcionuojančių žmonių įgūdis. Tai realybės priėmimas, nepageidaujamų emocijų atpažinimas ir akistata su jomis realiuoju laiku. Žmonės išsigąsta ne įvykių, o tiesiog bijo emocijų, kurias jam įvykus teks išgyventi.

„Emocijos bus nepageidaujamos, sunkios, su laiku tik stiprės, kol taps nepakeliamos ir „aš su jomis nesusitvarkysiu““ – tai spąstai, į kuriuos dažnas papuolame, ko pasekoje imame vengti bandyti, eksperimentuoti ir siekti savo didelių prasmingų tikslų.“ Kaip tai pakeisti?

Viešnią kalbina „Išdrįsk pradėti“ bendraautorė RAMINTA GIRDVAINĖ.

 950x250