Besiruošdamos ketvirtajai pokyčių konferencijai „Išdrįsk pradėti“ startuojame su nauju projektu! Išdrįsk pradėti TV filmuosime interviu su būsimos konferencijos lektoriais. Vaizdo įrašus galėsite peržiūrėti internete, o filmavimą galite stebėti gyvai „Coffee Spells“ kavos namuose. Daugiau informacijos apie Išdrįsk pradėti TV filmavimus „Išdrįsk pradėti“ Facebook paskyroje. 

Šios laidos viešnia – DOVILĖ URBANAITĖ. Verslininkė, didžiausios Tenerifėje vestuvių planavimo kompanijos „Barefoot Bride” įkūrėja, kuri verslą Ispanijoje pradėjo iš karto po universiteto baigimo Jungtinėje Karalystėje.

Prieš metus įkūrė veiklių moterų bendruomenę „She Is Glowing”, kuri jau vienija beveik 20 000 moterų, organizuoja verslo vystymo ir asmeninio tobulėjimo renginius.

SUSITIKIMO TEMA – NUO IDĖJOS IKI VERSLO
Verslo pradžia gali būti labai miglota – regis, kad visko tiek daug, kad net nežinia nuo ko reikėtų pradėti ir kur sukoncentruoti dėmesį. Jei dar tik svajoji apie savo verslą arba jau žengei pirmuosius žingsnius, tačiau jautiesi pasimetusi, ar verta žengti šiuo keliu – Dovilė pasidalins savo patirtimi, kurie galbūt suteiks drąsos ir įkvėps priimti reikalingus sprendimus. Ką reikėtų žinoti kuriant verslą? Kaip išjudėti? Kur semtis idėjų, žinių ir stiprybės?

Viešnią kalbina „Išdrįsk pradėti“ bendraautorė RAMINTA GIRDVAINĖ.

950x250